Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet felszedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felszedni egy szép lányt?

Figyelt kérdés

illetve sokan átlagosnak neveznék az ízlésem

Magas vagyok 22 éves vékony átlagos az arcom 190cm vagyok ennyit a külsőmről belső elég semmilyen vagyis inkább a politika érdekel meg a gazdasága filmek a rock zene ilyenek de sajna ez elég kevés fiatal lányt érdekel meg aztán ott van hogy nem vagyok nagyképű nagyszájú ezért gyerekesnek tartanak [link]

[link]


Ilyesmi lányok jönnek be legtöbben átlagosnak mondják. Igazából a szétszolizott lányok nem is tetszenek.


Hogyan tudnék felszedni ilyen lányokat már azon kívűl hogy megjelenek egy audival és bemondom hogy enyém a hotel szóval leendő egyetemistaként hogy lehetne felszedni


2016. aug. 20. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányoknak imponál, ha ismered a vesszőket, mert ez mutathat arra, hogy legalább egy picit is intelligens vagy. De az biztos, hogy azt mutatja, hogy tudsz helyesen írni, ami alap... kéne, hogy legyen.


Amúgy egyébként a képen látható csajt/csajfajtát(?) úgy kell felszedni, mint bármelyik másikat.

2016. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Használjak vesszőket... hát ez a titok. Köszönöm mester.
2016. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hú ez sokat segített mostmár értem. Odamegyek és egyből helyesírás órát tartok neki. Alany, állítmány, igekötő. Egyből belémszeret. Micsoda hihetetlen dolog, hogy erre eddig nem gondoltam.
2016. aug. 20. 01:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Felszines fiu felszines lanyt kap.

Nem a kulso alapjan kene nezelodnod, es akkor talalnal not. Akiket pedig linkeltel nem atlagosak, legalabbis nekem nem. Ne VARD EL h neked szep nod legyen ha te "semmilyen" vagy

Ha leallsz ezzel a mentalitassal akkor talan talalsz magadnak egy aranyos lanyt.

2016. aug. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felszínes vagyok, mert mindenki az... legalábbis ezt tapasztalom az életben nyílván nem így közelednék, viszont a neten miért ne kérdezhetnék rá konkrétan? Szerintem a világ totál felszínes úgyhogy a zöldet zöldnek nevezem.


Még mindig nem tudom amúgy hogy tudnám felszedni.

2016. aug. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jah bocs két accountom van na mindegy (két fiókom)...
2016. aug. 20. 05:47
 7/10 anonim válasza:
Én is az ilyen lányokat kerestem mindenütt és meg is találtam az egyetlenemet :-) ugyanúgy kell csinálni, mint bármely másik lánynál, azzal a különbséggel, hogy őt szólítod meg és nem más lányt :-D
2016. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nem tudnak kihalni az ilyen agyatlanok -.-,

"felszedni" <---- rossz a szóhasználat = nem kérdés mennyi értelem és emberségesség van mögötte. A kutyaszart szedd fel inkább. Azt birtokolhatod is. Szerencsétlen...

2016. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszer az a baj ha csöpögős egyszer ha bunkó. Ismerem az ilyen szerencsétleneket mint te semmi nem jó.
2016. szept. 10. 20:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Az is baj ha nincs pénze az is ha sokat dolgozik. Az is baj ha nem figyel magára az is ha mindig eljár edzeni. Az is baj ha bunkó meg az is ha romantikus. Az is baj ha mindig az emberen lóg meg az is ha nem foglalkozik a másikkal. Az is baj ha féltékeny az is ha nem. Meg az hogx idejössz nem ismersz beszólsz érdemi válasz nélkúl teljesen jellemez.
2016. szept. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!