Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz lehet az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az, hogy minden szép lánynak van egy csúnya barátnője? A szép lányt pedig úgy lehet felszedni, hogy a csak a csúnyával foglalkozunk, a szépet pedig le se tojjuk?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban hallottam ezt a feltételezést. Nem tudom, hogy mennyire fedheti a valóságot.
2016. jan. 16. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
hülyeség. pl tételezzük fel,te elkezdesz a barátnőmmel foglalkozni,akkor te engem biztos,hogy nem fogsz érdekelni. örülök ha a barátnőm boldog (lenne)..
2016. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hulyeseg. Valoban a legtobb csunya lanynak van szep baratnoje, de csak azert a szep lanyok kevesebben vannak.
2016. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem fog bejönni.


és mi van, ha a csúnya barátnő történetesen buta is?:) akkor hogy ítéli majd meg az ízlésed?

2016. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez úgy hülyeség, ahogy van. eleve nagyon relatív, ki a csúnya, meg miért foglalkoznál olyannal, aki téged nem érdekel? annak udvarolj, aki tetszik
2016. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most tegyük fel, hogy én jól nézek ki és van egy csúnyácskább barátnőm. Ha te neki elkezdesz udvarolni, akkor onnantól kezdve nálam már bőven esélytelen lennél. Egyrészt egy ilyen szemtelen pálfordulást semmikor sem díjaznék, másrészt meg milyen barátnő az, aki szinte elcsábítja a barátnője korábbi udvarlóját? És ugye, ha valakinek nem nyilvánvaló a te eredeti szándékod, kívülről nézve ez így jönne le. Nem, az, aki korábban a barátnőmnek udvarolt (vagy jártak, vagy akármi), az nálam eleve tabu, szóba sem jöhet.


Ha tegyük fel, én szép lány vagyok, akkor engem úgy lehetne felszedni, hogy nekem udvarolsz, mindenféle trükkök nélkül, leplezetlenül.

2016. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt valami Paris Hilton filmből szedted, vagy valami titkos PUA technika?
2016. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os!


Ez az RTL Klubon futó Válótársak című sorozat 8. részében hangzott el. :DDD

2016. jan. 16. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:

xDDD

Ha össze is jön a széppel, akkor sem fog igazán szeretni, csak a "vadászösztön" fogja cselekvésre bírni. Ha pedig megkapott, eldob, mint egy rongyot. Mi lenne, ha a személyiségeddel próbálnál meg elvarázsolni valakit?


20/L

2016. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. én szép lány vagyok, de nekem nem kellene olyan fiú, aki először a barátnőmmel foglalkozott, és nem velem...
2016. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer bejött.'96-ban a Szigeten hozzánk verődött két csajszi. Egy kis helyes, meg egy duci csúnyácska. A társaságomból mindenki elkezdte csapni a szelet a kis helyesnek. Én akkor már annyira szentimentálisra ittam magam, hogy zavarni kezdett ez a helyzet és kicsit megsajnáltam a ducit, úgyhogy foglalkoztam vele. Ez szemmel láthatóan rosszul érintette a másikat, úgyhogy gyakorlatilag elkezdett nyomulni rám... Megdugni nem tudtam, de egy kellemes estét azért eltöltöttem vele.
2016. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!