Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, hol ismerkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol ismerkedjek lányokkal? (kérdés részletesebben lent) (valaki megért? )

Figyelt kérdés

17 éves fiú nincs sok barátom (népszérűse vagyok), barátnőm se volt eddig. 170 cm magas (kicsi önbizalom hiánnyal) vékonyabb testalkatú (mostanában itthon elkezdtem időnként erősíteni) belőtt haj (de csak szerényen). Nem vagyok pattanásos (iskola időn kívül)

iskola időben kicsit eljelölnek kicsit mert komolyan veszem és szorongok feszült vagyok , stresszes. Szerintem a szépség azon múlik, hogy mennyire igényes, és én erre törekszem. Visszatérve barátaim régen voltak minden nap kijártam, nem otthon ültem egész nyáron mint jelenlegi helyzetbe, csak ez azért múlt el mert régen költözködni kellet ( nem akarom részletezni, de gazdagság->hittel->albérlet->felújítandó ház ami ma már alulról karcolja az átlag színvonalat)=2 költözés alatt elvesztetem minden barátom és az itteni nagyon jó barátom elköltözött. Iskolába nincs sokk barátom, se semmilyen kapcsolatom lánnyal (műszaki iskola 500 fiú 8 lány). A fent leírtak miatt, nincs ki támogasson így kinek ,,ki öntsem a szívem" kivel beszélni tudnék barát, barátnő.


Ez a jelenlegi helyzetem, üresség van a szívemben (kicsit nyálasnak hangzik, de máshogy ezt az érzés megmagyarázni nem tudom) .


Nincs saját szobám, nincs magánéletem .



2016. aug. 20. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

100%-osan megértelek.Én is hasonló helyzetben vagyok (csak az enyém kicsit bonyolultabb)

Nagyon szivesen ,,meghallgatlak" :)

Ha van kedved írj nyugodtan! :)

2016. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Hitelt egy t vel veszuk fel nem kettovel kellett nektek felvenni ha gazdagsag van
2016. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnallak. Ha szeretnel errol beszelni szivesen segitek :)

16L

2016. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso: komolyan ez a legnagyobb bajod? Lehet csak elgepelte

Kerdezo: en is szivesen meghallgatlak, es ha tudok segitek.

2016. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátban, szívesen beszélgetek/próbálok segíteni neked:) 19/L
2016. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj^^
2016. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj nyugodtan privátot, szívesen meghallgatlak, ha tudok, adok valami tanácsot. :)


18/L

2016. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!