Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek? Lassan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? Lassan a 17 éves leszek (lány vagyok:D) és nincs barátom. Évekkel ezelőtt volt, annak csúnya vége lett, azóta meg semmi se jön össze.

Figyelt kérdés

Eléggé fiús stílusom van, imádom a focit, benne vagyok minden baromságban, de Ő valahogy nem talál meg. A családom meg a barátaim folyton piszkálnak, hogy tuti ezer pasi fut utánam, le se tudom vakarni őket, de ez nem igazán így van. Sőt, igazából ilyen téren durván egyedül vagyok.

Elsősorban fiú válaszokat várok, hogy ti hol ismerkedtetek meg a barátnőtökkel, vagy hol ismerkednétek? Ha láttok egy szimpatikus lányt, oda mertek hozzá menni? Nem akarok kezdeményezni, hisz azt a fiúnak kell, de már nem akarok egy helyben toporogni...



2016. júl. 22. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat szerintem máris kicsit érdekes: nem feltétlenül kell a fiúnak megtennie az első lépést. Ma már nem. Változik a világ, ezek régi rögeszmék. Szerintem nincs abban semmi, ha egy lány utal arra, hogy tetszik neki egy srác, vagy ha mondjuk az első csókot a lány kezdi meg. Ez persze csak az én véleményem ;)


Nekem nem volt még komoly barátnőm, csak kavarásaim voltak, de szerintem az egésznek annyi az alapja hogy járj el helyekre, ismerj meg új embereket. Anélkül tényleg nulla esélyed van találni bárkit is! Járj el bulizni a barátaiddal/barátnőiddel. Adj a külsődre is, mert akármit is mondanak sokan, először azt vesszük észre, nem a személyiségedet. :)


19/F

2016. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy a semmiből nem fog odamenni hozzád egy fiú. Azt általában megelőzi egy szemezés, egy mosoly, vagy egy köszönés. Rád is szükség lesz, hogy legyen valakid, nem maradhatsz tétlen, ha barátot szeretnél. Neked is bátrabban kell kezdeményezned, vagy ha a fiú teszi, akkor jeleket adni, amivel jelzed, hogy érdeklődsz a fiú iránt. Ezzel eléred a további érdeklődését.


Az első barátnőmmel osztálytársak voltunk, ez nem érdekes ismerkedés szempontjából. Aztán volt 2 nem túl komoly kapcsolatom, őket baráti társaság kapcsán ismertem meg. Tehát be lettünk mutatva egymásnak, és eleinte csak úgy találkoztunk, hogy egy társaságban voltunk. Így a későbbiekben nem volt gond azzal, hogy oda merek-e menni vagy sem.

Viszont ha nem alakul így az esetedben, akkor próbálj szemkontaktust alakítani a tetsző fiúval, mosolyogj rá, fontosak ezek a jelek. Sok sikert! :)

2016. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tinder
2016. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. júl. 22. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az egyik barátnőmmel itt ismerkedtem meg a gyakorin. Ezt csak azért írtam, mert akár itt is ismerkedhetsz.. Például én nyitott vagyok, ha gondolod és van kedved írj rám. :) 19/f
2016. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Ha írsz egy kicsit magadról. +talán kép vagy név. Privátban megbeszélhetjük.
2016. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dobhatsz üzenetet nekem is ha szeretnél ismerkedni:D
2016. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az exemet neten ismertem meg :)

Kezdeményezés sajnos az nem megy, bár próbálom rávenni magam meg bátorságot gyűjteni de egyelőre esélytelen a dolog ><

2016. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Margit szigeten, de ha nem Budapesten élsz közösségi tereken és helyeken. Ha megragad valami az illetőben, esetleg érdekes a beszélgetés cseréljetek számot vagy vegyétek fel egymást facebookon :)
2016. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Furcsa lesz de egy homokozoban ismerkedtunk meg....Igrn egy homokozoba.... En nem tudom mit kerestem ott... O ott volt a hugaval.... Rogton bele estem.... Szo szerint:"D Ra estem:"P Aztan vhogy le szedett magarol.... Aztan meg masnao irtam nrki... es megint talalkoztunk.... Azota rlhagyott... nem szereti az analt:"PPP Am ne legyel fius..m.. Egy lany legyen lanyos... Huzzon haspolot forro nacit es convers csukat... es kesh
2016. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!