Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mindig kimutatják ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mindig kimutatják ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
nem:)) a mai világban már a csajnak kell tenni az első lépést,tapasztalat,de boldog vagyok így életem szerelmével,ugyanis mi így jöttünk össze:3
2016. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első, tévedés:D Lányoknak nagyobb szükségük van erre a kapcsolatosdira, mint a fiúknak, ezért tűnhet úgy, hogy nektek muszáj kezdeményeznetek,(mert hát nyilván nektek van rá inkább szükségetek) miközben a srác csak amolyan testi kapcsolatot szeretne. Egyébként attól függ milyen környezetben vagytok, barátok, beszélgettek, idegenek stb stb..
2016. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
oké,értem,lány vagyok:)) tudom,nekem is jól esett annó,de az életem szerelmével kapcsolatban én kezdeményeztem először:)) aztán pedig rájött,hogy hopp,neki is kéne tenni valamit:)) (ez barátokként volt még,ami igazán barátság extrákkal volt,de mindegy :D) én csak saját tapasztalatot mondtam:3
2016. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja értem, én csak arra kaptam fel leginkább a fejem, hogy a "mai világban a csajnak kell tenni az első lépést":D Igazából ez mindig is így volt, régen is, a csajok jeleztek a srácoknak, hogy lehet közeledni, és a srácok közeledtek, de mindezt már amikor idősebbek voltak. Ma a lányok 14 évesen küldözgetik ezeket a jeleket, amikor a srác még nem akar elköteleződni senki mellett, és várják el, hogy majd ott legyen mellettük végig. Gondolom a média által alakult ki ilyen vágy a lányokban, hogy most ez kell ,ez a divat, a szeretet a minden, akit nem szeretnek az meg nem egész ember. És hát a lányok alapból érzelmesebb lények.
2016. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem,ha tetszik egy lány akkor én sosem fogom hagyni hogy megtudja.

Nem akarom hogy megint elvegyék az önbizalmam az.

2016. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy vagyok mint az utolsó, senki sem tudja ki tetszik mert én nem merek kezdeményezni. A lányok pedig nem fognak csak annál aki nagyon jól néz ki es feltétlenül kell nekik. 18/f
2016. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

#5 és #6 nagyon rosszul álltok hozzá. ahelyett, hogy eltitkoljátok, szenvedtek és így eleve garantált kudarcra kondicionáljátok magatokat. ezzel nem a kudarctól véded meg magad, hanem a sikert kerülöd el teljes bizonyossággal. az önbizalmad pedig ettől sem lesz jobb, hiszen eleve nincs önbizalmad megpróbálni.

ha meg sem próbálod, akkor sosem fogsz sikerrel járni. ha megpróbálod, akkor legalább esélyed van rá, hogy valakinél sikerrel járhatsz, ez pedig a biztosan nem sikerülhöz képest hatalmas különbség. ráadásul minél többet próbálkozol, annál több lesz az esélyed, hogy a sok közül valakinél sikerrel járj. ha ezerszer több csajnál próbálkozol be, akkor ezerszer több esélyed van és lehet, hogy ezerből 998 nemet mond és csak kettőnél jársz sikerrel, de az pont kettővel több, mintha egyáltalán meg se próbálnád és pont a duplája, mintha csak egy lánynál próbálkozol és ő igent mond.

a sikeres emberek titka nem az, hogy elkerülik a kudarcokat, hanem hogy megtanulnak a kudarcok után újra és újra minél gyorsabban felállni és újra próbálkozni egészen addig, míg sikerrel nem járnak.


mielőtt kialakultak bennetek ezek a gátlások még ti is tudtatok így viselkedni, hiszen különben sosem tanultatok volna meg járni. az sem ment rögtön. eleinte lábra állni se tudtatok. egy csomószor megbotlottatok, elestetek, de mindig felkeltetek és újra belevágtatok, mert nem adtátok fel. néha segítséggel, néha nélküle, de aztán elkezdtetek járni. még utána sem ment mindig jól, de minél többet próbálkoztatok, annál jobban ment. egy idő után pedig eltűntek a hibák, botladozások, elesések és ma már futni is tudtok, sőt talán táncolni is (ha még nem, akkor ideje elmenni egy tánciskolába, ott mindig örülnek a fiúknak, mert általában hiány van belőlük és a legtöbb lány nagyon örül neki, ha egy srác tud táncolni)...


ne adjátok fel, próbálkozzatok és küzdjetek önmagatokért srácok!

2016. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kérdező: mint láthatod, sajnos nagyon sok fiú nem meri kimutatni az érzéseit, érdeklődését. ettől még nagyon mélyen tudnak érezni, csak egyszerűen nincsenek hozzászokva, nem ezt tanulták, nem merik, gátlásaik, szorongásaik vannak.

a másik fele meg az, hogy a fiúk és a lányok (meg egyik ember és a másik is) egészen máshogy gondolkodnak. rengeteg ilyen egymás mellett elbeszélés van az emberek közt. az egyik mond valamit és valami teljesen másnak gondolja, mint amit te megértesz belőle. lehet, hogy te csak azt látod, hogy köszönt neked és semmi többet nem érzékelsz, csak egy köszönést. ő meg közben azt hiszi, hogy most mindent bevallott neked, mert te úgyis tudod, hogy ő ÚGY köszönt, hogy az egyértelmű. de a lányok ugyanígy beleesnek ebbe a hibába, hogy azt hiszik, hogy a napnál világosabb, hogy mit akarnak mondani a fiúnak, a fiú meg csak áll értetlenül, hogy akkor ez most vajon mit is jelenthet, mert ők ugyan nem értik. tipikus tanmese ebben a műfajban, hogy a házaspár utazik az autópályán. közelednek egy benzinkútoz, amikor a feleség megkérdezi a férjét, hogy "drágám, nem vagy szomjas?" erre a férj válaszol, hogy "nem" és elhajt a benzinkút mellett. hát honnan a fenéből kéne neki ebből a kérdésből tudnia, hogy a feleségnek pisilnie kell? a férfi csak egy kérdést hall. válaszol a kérdésre és nem gondol bele, hogy meg kéne kérdeznie, hogy miért is kérdezték meg tőle? eszébe sem jut visszakérdezni, hogy a feleség vajon szomjas-e, ha már őt megkérdezte. abból indul ki, hogy a nő úgyis szólna, ha akarna valamit. dehát nem szólt, hogy akar valamit, csak érdeklődött, hogy ő szomjas-e. a nő meg közben arra gondolt, hogy ha a férj szomjas, akkor megállnak. ha megállnak inni, akkor ő elmehet pisilni.


ha neked tetszik egy srác, akkor ne érezd cikinek, hogy te kezdeményezel. persze nem kell rögtön lerohanni, próbálkozhatsz eleinte finoman és fokozatosan kifejezni az érdeklődésed. rámosolyogsz, köszönsz neki, megkérdezed, hogy van, beszélgetni kezdesz vele, a közelében vagy, közelebb húzódsz, megérinted a kezét, stb. de, ha nem veszi észre a jeleidet (vagy amit te jelnek gondolsz), akkor érdemes megpróbálnod mindig egy picit egyértelműbb jelzéseket adni, időnként megismételni, majd ha már nem tudod tovább fokozni, akkor konkrétan ki is mondani, hogy "hahó, ez itt a jel, kezdj már vele valamit" - de jobb, ha inkább meg is mondod, hogy mit kezdjen vele, mert lehet, hogy enélkül ezt sem tudná, vagy méginkább csak nem merné elhinni, hogy ez a jel most tényleg az a jel és tényleg azt akarod, amit ő hiszi, hogy akarsz. az ilyen jelek és szavak értelmezésében a srácok nagyon rosszak szoktak lenni.

2016. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6-os válaszoló vagyok es 100%ban igazat adok az utolsó két valaszolonak. Belátom, hogy abszolút így van ahogy írjatok de amíg ez nehezemre esik addig biztos nem fogok kezdeményezni a lányoknál. Igen a járást is úgy tanultam meg, hogy egyszer többször próbálkoztam mint elestem es legbelül csak várok az olyan lányokra mint amit a 8as irt, hogy egyértelműen kifejezik az érzéseiket es szinte mar ok szednek fel de ilyennel meg nem találkoztam. A leghibasabb én vagyok mert nem járok sehova, alig beszélek valakivel es majdnem 19 éves vagyok, itthon meg hiába várom a sült galambot, de valami visszatart hiába nem nézek ki rosszul (más elmondása szerint). Valamiert így alakult az életem.
2016. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem azok akik eltakargatják az érzelmeiket, nem elsősorban a sikert, leginkább a kudarcot kerülik. Ők úgy gondolkodnak, hogyha kimutatnák az érzéseiket, akkor kész kudarc lenne minden. Félnek "gyengének" látszani, félnek ha kimutatják az érzéseiket, akkor minden maradék csepp erejüket is elveszítik. Mert nincs bizalmuk önmagukban, hogyha kimutatják az érzelmeiket, hogy akkor jó dolgok történnek. Ez lehet hogy abból adódik, hogy a srác amikor kimutatta az érzelmeit, számára nagyon közeli emberkék ledorgálták, lehet hogy az apja, az anyja, vagy épp egy jó barátnak hitt emberke, esetleg egy rokon, testvér, egy másik gyerek. És ezeket a jeleket ők úgy definiálták, hogy ha kimutatom az érzelmeimet, rossz dolgok fognak történni. Pedig lehet az anyja pont azért volt csak ideges, mert összeveszett az egyik barátnőjével, vagy az apja sikertelen volt melóhelyen stb.. Szóval gyakorlatilag egy olyan dologtól alakult ki a félelmük, ami nem is az érzelmeikre irányult. Nem az érzelmeikkel volt gond ők mégis azt hitték. És ezért most ha érzelmek kavarognak bennük elnyomják őket, és pokerfacet vesznek fel. De még ha akarnák se tudnák kimutatni az érzelmeiket, mert egyfajta védekezőmechanizmus lép fel, amit kialakított a szervezetük, miszerint, ne mutasd ki, mert megbántod vele azokat akiket szeretsz. És pont ez akadályozza meg őket abban, hogy kimutassák egy olyan lánynak az érzéseiket, aki szimpatikus számukra. Ezt leküzdeni szerintem úgy lehet a leginkább, hogy egyre inkább ha éreznek valamit akkor úgy is cselekednek, nagyon durván kényelmetlen helyzetnek fog tűnni, sőt lehet hogy zavarba jönnek, lehet hogy olyan furcsán viselkednek, hogy ők se ismernek magukra(mert ez a szervezet számára egy teljesen nem normális viselkedés, minden úgymond biztonságosnak az ellentéte számukra), de ha ezt megszokják, akkor le fogják gyűrni azt a védekezőmechanizmust, ami egyébként azért alakult ki, hogy őket megvédje.
2016. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!