Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy nem szeretnék senkit se bántani, de már nagyon rég fel akartam tenni ezt a kérdést.


Én vékony/normál közti alakúnak tartom magam, de a mai világban inkább anorexiásnak számítok.


Alakra, vékonyságra ilyen vagyok ,,sajnos"

[link]


Az anorexia az egy súlyos testképzavar, amikor az illető halálra éhezteti magát, mert csontsoványan is kövérnek látja magát.


Véleményem szerint egy nagyon vékony lány, illetve egy nagyon duci is tud vonzó és szép lenni egyaránt, mégis azt veszem észre, hogy míg a duci lányokat a vékonyak és pasik nem bántják, addig a vékony lányoktól próbálják elvenni az önbizalmukat, hogy azután önértékelési problémáik legyenek.


Itt gyk-n a durván a pasik/fiúk 70%a azt állítja, hogy a vékony nők/lányok semmit sem érnek, a victoria's secret modellek csontkollekciók...stb


Mind tudjuk, hogy ez nem igaz.


Ezek szerint Claudia Shiffer, Cindy Crawford, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Megan Fox mind csúnyák és gebe nők?


Én csak azt szeretném, hogy legalább ne kritizáljátok fiúk/pasik/telt nők a vékony alkatú embereket.


Vissza gondolva az eddigi életmre, a barátaim kb 60%a duci volt, és volt közöttük olyan akik, nagyon túlsúlyosak voltak.


Mindegyik barátságban egytől egyig azért lett vége, mert nem bírták elviselni amilyen vagyok. A fiúkra akiknek tetszettem, próbálták ellenem hangolni a hátam mögött: pl.: Nézd már tök csontos szegény...


A duci srácokkal is ez volt a helyzet..


Én nem nézem mások külsejét, de rengetegen pedig csak a külső alapján ítélkeznek. Tudom, hogy a belső számít, én is azt nézem, de sajnos sokan nem. Tisztelet a kivételeknek.


Szerintem a duci lányok is csinosak tudnak lenni, de én csak azt szeretném ha a vékony lányokról is ezt gondolnák.


[link]


Nem minden vékony lány fogyózik. Én pl annyit eszem, hogyha tudnék hívni akkor talicskán kéne tolni. :D


Szeretném megkérdezni, hogy férfiak/fiúk ti miért próbáljátok magatokat is meggyőzni arról, hogy a vékony lányok nem szépek, mert ,,gebék, anorexiásak, csontkollekciók, nincs rajtuk mit fogni.


A nincs rajtuk mit fognihoz, hozzáfűzném, hogy nem egy olyan duci lányt ismertem akiknek nem volt mellük és lapos volt a fenekük.


Számora csontsovány ez a nő:


[link]



Ti mit gondoltok erről?



2016. aug. 22. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj ha ilyen vagy, nekem a vékony lányok jönnek be. :)
2016. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A tv be, neten milyen gyakran látsz modell alkatú nőket?

Az összes női sport, csak azért adható el, mert az embereknek tetszik a testük.

Így érted?

2016. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha arra hasonlítasz amit az első képen linkeltél, akkor semmi baj nincsen veled. Akkor sem ha teltebb vagy annál. És attól hogy itt leszólják néhányan a vékony lányokat, az ne szegje kedved! Nem mindenki egyforma, különböző ízlésűek vagyunk. Nekem volt egy telt, és egy nagyon vékony barátnőm. És nem az számított hogy mennyire vékony/telt volt, hanem az hogy szeressük egymást. Ez a lényeg.

A sovány nő az az utolsó kép, az tényleg vészes. Nagyon.

2016. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled, nem számítasz anorexiásnak, akik annak neveznek, valószínűleg irigyek.
2016. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te nem érzed át, hogy a duci lányokat még több kritika éri, mint a vékonyakat... De, igazad van, nem a vékony lányoktól, hanem a CSINOS lányoktól. Nagyon sokan nem látják át a helyzetet, és ezért bántják azokat, akik nem 90-60-90-esek. A fiúk is, csak szerintem te ezt nem érzékelted, ( nem is érzékelhetted ) mivel téged pont az ellenkezőjéért bántottak :( Ez egy borzalmas dolog, de ne gyk alapján ítéld meg, hogy milyen nőket szeretnek a férfiak :) Itt gondolom sok olyan kérdést láttál, hogy "Nagyon zavaró, ha duci vagyok?" és ilyenkor a válaszok 98%-a kedves, és elfogadó. De az életben sajnos nem mindenki ilyen... Ha nagyon zavar téged, hogy ilyen gyors anyagcserével születtél, így vékony vagy, esetleg sportolj, és akkor izmosodsz :) Szerintem te a duci alatt a formás nőkre gondolsz, náluk szokott érezhető lenni a lenézés a vékonyabbak, illetve teltebbek felé. Tudod, akiknek szép keblük és fenekük van, meg darázs derekuk, mert így születtek. Az általad leducizott (szerintem inkább karcsú) lányok valószínűleg "egészségesnek" néztek ki, tehát nem voltak se túl laposak, se túl kerekek. Mivel a véleményemet kérted, szerintem undorító valakit a külseje alapján megítélni, és ezzel bántani. Ne vegye el az önbizalmad egy-egy sutyorgás, ne figyelj rájuk. Lehet, hogy csak irigyek :)
2016. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Firedoom ***** válasza:
Ezekszerint (elmeletileg) tobb no marad nekem xD a felso kep a tokeletes kategoria! Sot... Az sem zavar, ha egy lanynak nincs se melle se segge. Kifelyezetten a kisebb melleket szeretem! 19f
2016. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Figyelj! Én csaj vagyok és nagyon vékony! Engem is állandóan kritizálnak! De kibírtam! Ne fogylalkozz az ilyen emberekkel! Én is előbb utóbb megtaláltam életem szerelmét, akit ez nem is foglalkoztat. Sok sikert neked is hozzá! 😊
2016. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező teljesen egyetértek veled!

Én is 170cm-re 50kg vagyok. Olyasmi, mint ami az első képen.

8.-ig a fiúk folyamatosan szekáltak, hogy még ők is nőiesebbek nálam. (alsóban az egyikük mindig anorexiásnak hívott)

Most,középiskolában, hogy megnőiesedtem a fiúk már békén hagynak. (1-2 kivétellel)

Viszont a lányok elég kegyetlenek tudnak lenni. Több éve nézem pl a tesiöltözőben a megdöbbent arckifejezésüket, hogy -hogy tudok ilyen csontkollekció maradni, ha egész nap zabálok?

Vagy például van egy lány (gondok vannak a családjában, az évek során emiatt is egyre jobban meghízott.)

Ő például folyamatosan ócsárol. Mindig megjegyzéseket tesz rám. Undorral néz.


Ezek miatt 2-3 évembe telt elfogadnom magamat.



(csak halkan megjegyzem, hogy én soha, egy teltebb lány alakjára sem tettem megjegyzést. Ha valami, csak dícsérem őket, megkeresem azokat a pontokat, amik tényleg különlegesen szép bennük. Viszont minket, vékonyakat, mindenfajta lelkiismeretfurdalás nélkül aláznak)

2016. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. okt. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!