Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

A lány 17 éves lesz a fiú pedig jövő hónapban 20.

Működhet a kapcsolat vagy sok a kor különbség?


2016. febr. 8. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a korkülönbség sok, akkor inkább nem is érdemes lenni senkivel
2016. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beteges,hogy ennyi idősen ezt meg kell kérdezni!


Ha leírjuk ide huszan,hogy 15 évessel kavarj,mert az az egészséges,akkor megteszed? Na,ugye!

2016. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok a korkülönbség.

Ez inkább az érettségtől és a két fél stílusától stb. függ. :) Ha a lány érett, felnőttes gondolkodású, és a srác is hasonló, akkor természetesen működhet, de ha a lány nagyon gyerekes, a srác pedig nem elég óvatos, figyelmes, érett gondolkodású stb. akkor ott lehetnek gondok.

Ez utóbbira egy példa.

A legtöbb fiú folyton csak dugni akar, főleg fiatalabb korban. ( Én is ugyanígy vagyok. ) Na most, ha a fiú kihasználja azt, hogy a lány gyerekes felfogású, nem gondol arra, hogy védekezzen, esetleg könnyen megtudja győzni buta érvelésekkel, akkor könnyen meglehet, hogy tegyük fel szeretkeznek, nem használnak gumit, a lány teherbe esik, és puff, lőttek mindkettőjük életének. Volt már ilyen ismerősöm, hála égnek a lány nem lett terhes, de elég kacifántos volt a dolog.

Kedves kérdező! Remélem érted, hogy mire gondolok. Remélem, hogy tudtam segíteni.

2016. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!