Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Dontsek Errol?

Figyelt kérdés
a baratommal mar regota egyutt vagyunk. O komoly fiu nem szeret bulikba jarni stb.. en meg imadok. imadok uj embereket megismerni reszegre inni magam hangos bulikba jarni es a nagytestu idosebb bulizos fiukat. nem csalnam meg soha. viszont ezeket igy nem tehetem meg es ettol ugy erzem elvettek a szabadsagom. szeretnek bulizni reszeg lenni stb..de mellette ez nem megy

2016. aug. 22. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2016. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18
2016. aug. 22. 12:51
 3/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

De jô,hogy nemsokára kezdődik a suli! Hátha megtanulsz írni! Addig is gyakorolj a nyáron! Borzalmas vagy! Kérd meg anyukádat,hogy tanuljon veled!!!!

Egy újabb ribinövendék! Az a baj,hogy tele van veletek a világ és romba döntitek a rendes,jóravaló tini,serdülő lányok önbizalmát meg életkedvét,mert akarva-akaratlanul belétek botlanak aztán itt teszik fel a kérdéseket sorra,hogy “ciki,hogy nem iszok?“ “Ciki,hogy szűz vagyok?“ Sorolhatnám...

2016. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak nem írtam ékezetet.
2016. aug. 22. 12:57
 5/6 anonim válasza:
nem ugyanaz az életstílusotok, szóval vagy hagyd ott, vagy változz meg. ha igazán szereted mondjuk akkor szerintem nem bántod meg, mert jobbat érdemel.
2016. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régóta vagytok együtt? Na ilyen az amikor óvodások kezdenek párkapcsolatba...
2016. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!