Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnek egy fiatal kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek egy fiatal kedves fiút. Hol keressem?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon nem volt szerencsem a fiuk téren...A legutóbbi kapcsolatom több mint egy évig tartott. Hűséges vagyok kedves okos normális vicces, de sajna sosincs szerencsém..ezert mar fogalmam sincs hol keresgeljek ugye mivel fiatal vagyok a társkereső kizarva...a fbok is tele van hulyekkel..szoval azért írtam ide hatha valaki tudna egy olyan oldalt mondani..vagy őszintén szólva az a remény is megvan hatha itt talalok valakit.. Legyszi ne toroljetek mert semmi rossz szándék nincs ebben a kiirasban. Nem irom le hogy nézek ki mert ha valaki komolyan gondol valamit úgy is kepcsere es találkozás.


15/L



2016. aug. 24. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Most millióan fognak rádírni...ha eddig nem tették!!!

L

2016. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az "életben", türelemmel. Amikor sok felnőtt azt mondja neked hogy ilyenkor még nem érdemes komoly kapcsolatot keresni, akkor igazuk van, csak nem fogalmaznak elég jó: Az ilyen korban kedves fiúk se lesznek annyira érettek hogy ne csalódás legyen a vége. Én türelemmel várnék a helyedben, ismerkednék srácokkal és ennyi, majd jön az, ha most, most, ha késöbb, késöbb.
2016. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia, itt vagyok :D
2016. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj ha szeretnél megvárom 17/f
2016. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlkoros vagyok sajnos
2016. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Ezek szerint már keresed is a gyakorikerdesek.hu-n :D
2016. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bárhol csak ne itt!
2016. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt tényleg ne keress, akkor már inkább facebook. Engem innen legalább 4-5 30-40 éves férfi akart "barátnőnek" amikor még csak 13 voltam. Felnőtt férfiak, és 13 éves kislányokra "vadásztak" neten. Betegek .-. Jó te 15 vagy, érettebb minden szempontból mint egy átlag 13 éves, de akkor se ez a legmegfelelőbb oldal életed párját felkutatni. Nem magáról a pasizásról akarlak lebeszélni mert 15 évesen már én is bőven akartam magamnak barátot, tudom hogy a legtöbb lány ilyen. Nincs is ezzel gond, de azért ne neten..

Na remélem elolvastad végig, és kicsit elgondolkoztatott a válaszom. :) Sok sikert nekünk hogy találjunk egy normális fiút >< 16/L

2016. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na kérdező, sok privátot kaptál már? :D
2016. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 persze végig olvastam es igazad van vannak beteg elmek bőven.. De őket tiltom is rögtön :) meg persze a 2 nek is igaza van :) de próba szerencse.. Egyébként akik kerdeztek azoknak mondanám igen elég sokan irtak de abból fele értelmes :D
2016. aug. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!