Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék lefeküdni a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni a barátommal, de nem bízom az óvszerben?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a barátom 17,mindketten szüzek vagyunk még. Én rettenetesen félek a "csak" óvszeres védekezéstől,mert mi van ha kiszakad vagy hasonlók...édesanyámnak még ezt nem szeretném elmondani,tudtok esetleg valamit,amit 18 év alatt is lehet alkalmazni óvszer mellé? Esetleg hormon mentes fogamzásgátló,vagy valami krém? Kérlek szépen ne szóljatok le emiatt,mert nem most jöttünk össze,jó ideje ismerjük egymást,s együtt vagyunk,és szeretjük egymást,bízunk a másikban,csak szeretnénk ezt az egészet felelősségteljesen csinálni!:) előre is köszönöm a segítő válaszokat!:)

2015. nov. 8. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak megnyugtatni tudlak.Helyes használat mellett (légmentes felhelyezés, rendesen legörgetve) majdnem biztos, hogy nem szakad ki.Ha nagyon izgulsz, akkor próbáljatok közösen felhelyezni egyet, amit aztán kidobtok használat nélkül.Így tudtok gyakorolni.
2015. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél tabit és toljátok gumi nélkül vagy ne élvezen beléd de azzal is lehet játszani h mikor van a pete érésed
2015. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ciklusskontroll módszerrel kombinálva nem kell aggódnod.

Szerintem nem kell erőltetni, ha félsz tőle, nem tudnád élvezni

[link]

Nagyon fontos hogy ellenőrizzétek az óvszert utána, és megfelelően húzzátok végig a péniszen az óvszert, egyelőre ne a vékonyitottat próbáljátok használni, és mindig legyetek felkészülve arra hogyha baj történne, akkor tudjatok minél hamarabb esemény utánit szerezni. Érdemes beszélni előtte a szüleiddel, mert ők is értenek hozzá, és sokat segithetnek nektek.

2015. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem az a kategória!

Ameddig azt gondolod, hogy "valami krém" segíthet a fogamzásgátlásban, addig semmilyen módon ne létesítsz szexuális kapcsolatot..

Én rettenetesen félek, hogy egyszer egy kamion leszorít az útról és beborulok az árokba a pi.csába, ennek ellenére mégis vezetek.

2015. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te gyúrós !

Attól, hogy nem bele élvez hanem kihúzza előtte még az előváladék belemegy .

A kérdezó meg keressen valami tabit, de az sem jó túl husszú távon .

2015. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik spermicid (sperma ölő) krém, de önmagában nem nagyon elég. Mivel szűz vagy, így elég nehéz is lenen bekenni rendesen a hüvelyedet vele. Aztán létezik ilyen intim szivacs amit fel lehet helyezni a méhszáj elé, felfogja a spermát, érdemes ezt is átitatni spermicid krémmel picit, de ez is kilőve a szűzesség miatt és lehet, hogy gyakorolni is kéne főleg a kiszedést.

Óvszerrel elvileg nem lehet baj, légmentesen kell felhelyezni, legyen síkosító elsőre mindenképpen ajánlott. Elvileg lehet érezni ha kiszakad (én sokból 1x nem vettem észre) ha kiszakad és észreveszitek, akkor is lehet baj, érdemes ezért az a krém. Viszont ha beléd élvez és akkor szakad ki akkor mindenképpen esemény utáni tabletta kell. Én úgy szoktam megnézni amikor végeztünk, hogy megtöltöm vízzel a gumit. Ha nem ereszt, nincs gond.


Nagyjából ennyi ötletem van ami így átlag ember számára is használható kevés tudással és gyakorlattal :)

2015. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Egy exem kissé nyers tanácsa jut eszembe. "Ha ennyire félsz nyeld le".


Trollkodást félretéve... ha óvszert használtok, és megtesz a srác annyit érted hogy nem benned sül el, arról már csak belátod hogy rendben lesz. Hogy ezt nyelvérzékkel vagy kézügyességgel oldod meg neki, az nyilván a te dolgod.

2015. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!