Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki kiskorom óta tetszik.Sokszor találkoztunk az utcán de ő csak bámult rám és egy szót sem szolt.Tegnap beszéltem vele facen és megkérdezte hog nekem tetszett-e valaki az általánosbol?mondtam hogy igen.én is megkérdeztem tőle hogy neki tetszett-e valaki?és azt mondta hogy igen de az a lány és én nem voltunk jóban.azóta egésznap beszélgettünk de engem nagyon bánt ez a dolog most tetszem neki vagy nem?(bocsi hogy kissé hosszúra sikeredett)

2016. aug. 25. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.15/L
2016. aug. 25. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 15/f vagyok,azt javaslom tedd fel neki újba a kérdést és közbe nézz az arcára.A reakcióit is figyeld.Ez mindössze nálam nem tapasztalat,csak egy dolgokból összeálló egyén.Egyféle dolgok,csak így lehetségesek.Az,hogy neked mondta el az azt jelenti,hogy nagy valószínüséggel te tetszel neki.És kérlek "Privátba" Írj vissza,hogy mit gondolsz ez nekem nagyon fontos dolog.Mivel énis ilyesféle dologba kezdtem de nem teljesen ilyenbe,csak egy kis tapasztalat még azért nekem se árt.Neked se.Nefeledd Privátba nékem.
2016. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öm kérdezz rá :D ez egy átlagos beszélgetés.. ebből szerintem nem derül ki hogy tetszel-e neki :)
2016. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nah utolsó :) ne legyen konfliktus,a test reakciók is fontos jellemzők.
2016. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki akart itt konfliktust? :D én csak elmondtama véleményem. Komolyabban bele kell folyni a témába :D De igen fontosak azok is.. de mi ezt nem láthatjuk, szoval mi csak az infók alapján tudunk tippelni. :D
2016. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ok :D értem.
2016. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és kiderült hogy első óta tetszem neki csak nagyon félt hogy ő nem tetszik nekem
2016. aug. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!