Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem voltam igazán szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem voltam igazán szerelmes vagy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
18f vagyok még soha nem éreztem olyan igazán mélyről jövő szerelmet vagyis voltak fellángolások de az nem olyan volt ami sokáig is tartott volna, nem vagyok zárkózott néha járok bulikra is de nem tudom még sose éreztem magam szerelmesnek úgy isten igazán hogy bele lettem volna bolondulva egy lányba :/ . Lehet velem van a baj de nem érzem cikinek azt hogy 18 vagyok és szűz és nincs is barátnőm inkább legyen kicsit később az igazi mint ezek a fellángolások vagy minek is mondjam.

2016. aug. 25. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, biztos találsz valakit, még mindig jobb várni egy normális lányra, minthogy rib@@ncokat szedj össze. Sok sikert!:)
2016. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz. Nem kell minden jotment lannyal osszejonni, mert manapsag mar ez a divat. Ha nem ereztel meg igazi szerelmet, akk nem talaltal meg olyan lanyt, akit igazan szerethetnel. De ez csak azt bizonyitja, h te ertelmes vagy. Eljon majd az igazi is :)

A turelem rozsat terem!

2016. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy sikerülni fog hamarosan :) köszi a válaszokat :)
2016. aug. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!