Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Valami tipp esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valami tipp esetleg vélemény?

Figyelt kérdés
Nos 17 Éves fiú vagyok szöke haj kék szem közepes alkat szabad idömben ha itthon vagyok föleg cs:go val játszok ha apámnál vagyok a kocsimon dolgozgatok szeretek hülyülni haverokkal szabad esténként de bulikba nem járok se fesztiválokra se semmi ilyesmire. De szintúgy nagyon szeretek (szeretnék) elbeszélgetni komolyabb dolgokról jövö beli tervek akár politika lényegében bármi sportolni nem nagyon sportolok semmit biciklizni régebben tekéztem, néha kondiba járok (elvétve) vélemény? lányokkal nemtudom valahogy nem megy nemrég találkoztam 1 nagyon szép aranyos csajjal elhívtam öt kávézóba de még nem jott ossze de valahogy azt érzem hogy nincs nála esélyem messengeren irkálni szoktam vele de hosszú idö után válaszol kérdezni nem kérdez semmit szóval kellemetlen
2016. aug. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek a csajnak úgy látszik, nem vagy az esete. Próbálkozz mással, több milliárd másik lány van még a világon :)
2016. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mi a rankod csgoban
2016. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan érdekes hogy amikor meglátott oda jött beszélgetni akkor nagyon jó volt vele utána elhívtam kávézni arra is igent mondott de most valahogy most semmi írtam neki megkérdeztem hogy zavarom e öt azzal hogy írok neki mert nem kérdez semmit azt írta hogy dehogy zavarom öt de hogy nemtudja mit kérdezzen akkor :D ért el a mély pont
2016. aug. 26. 14:41
 4/5 zsombor1969 ***** válasza:
Hát... ha Silver 1 vagy akkor semmi esélyed #kappa
2016. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész normálisnak tűnsz :D De amúgy lehet, hogy a csaj már nem érdeklődik irántad, vagy nagyon elfoglalt... Ha nagyon nem megy, dobj fel témákat. Hidd el, tudom milyen rossz úgy beszélgetni, hogy a másik szépen szólva szarik rád. Ha mást nem, akkor felejtsd el, mert nem úgy tűnik, mintha annyira érdekelnéd...
2016. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!