Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig tarthat a türelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat a türelem?

Figyelt kérdés

Tizennyolc éves múltam, nincs párkapcsolatom. A legtöbb azért fuccsolt be, mert annak ellenére, hogy a tanácsokat megfogadva türelmesen vártam, hogy majd megjön az érzés, egyszerűen egy fia fellángolást sem éreztem a randipartnereim iránt... próbálok minél nyitottabb, szociálisabb lenni, társaságba járni, szerintem a kisugárzásommal sincs semmi baj, vidám természetű, mosolygós vagyok. Nyitott szemmel járok, és nem is nagyon erőltetem ezt a szerelem dolgot, de ennyi idősen azért már nyilvánvalóan én is vágyom rá, hogy legyen mellettem egy személy, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, akivel eltölthetem a szabadidőmet, ha épp nem a barátaimmal vagyok, vagy az iskolára koncentrálok.

A külsőmről objektívnak nem tudok nyilatkozni, de saját véleményem szerint azért nem vagyok épp bányarém. :D

A humoromról nagyjából ugyanennyit tudok mondani: nem vagyok egy Kiss Ádám, de azért vannak megszólalásaim. :D

Az ízlésem elég tág, minden téren (zene, filmek, stb.), nyitott vagyok az új dolgokra.

Mégis, mindezt figyelembe véve miért ilyen döcögős a szerelmi életem (már ha beszélhetünk egyáltalán ilyenről...), és meddig kéne türelmesnek lennem? Én igyekszem nem erre koncentrálni, mert tudom, hogy akkor nem fog összejönni, csak ugyebár ez egyre nehezebb...


2016. aug. 26. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a Kiss Ádámos megjegyzés miatt esetleg félre lehetne érteni: 18/L :D
2016. aug. 26. 17:24
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

De ha nincs párkapcsolatod az nem azt jelenti, hogy akkor nem is szexelsz ugye?


Mert ha igen, akkor ott a hiba.

2016. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki iránt nem érzek vonzalmat, azzal képtelen vagyok lefeküdni. xd
2016. aug. 26. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Tizen valahány sorból nem lehet megismerni egy embert, de ha csak ennyiről kell megítélnem téged, akkor aranyos, rendes lány lehetsz, azt meg nem értem hogy miben kellene türelmesnek lenned? Ha így nem találsz hozzád illő társat, siettetve annál inkább nem fogsz. A legtöbb amit tehetsz hogy ismerkedsz és majd csak kialakul.
2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján normális lánynak tűnsz és mindent jól csinálsz. Érdeklődők vannak, randizol, adsz esélyt a fiúknak stb.


Ha ennek ellenére nincs senki, aki komolyan érdekelne, akkor egyszerűen tényleg csak peched van.


Két dolgot tehetsz: türelmesen és kitartóan vársz vagy ha van a környezetedben olyan srác, akit szívesen megismernél alaposabban is, annál kezdeményezel. Ennyi lehetőséged van.


Tudom, hogy nehéz a várakozás, de ne ess kétségbe. Előfordul az ilyen. Ráadásul még fiatal vagy. Ne aggódj, előbb-utóbb biztos lesz, aki tényleg érdekelni fog. Ezt nem lehet erőltetni, vagy jön vagy nem, az elvárásaidon sem tudsz erőszakosan változtatni.

2016. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosnak találtam őket. :)
2016. aug. 26. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:

ugyanez vagyok, csak fiúba :DD

18/f

2016. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor te merre jársz? :D
2016. aug. 26. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz, kedves Kérdező?
2016. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!