Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezt a korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a korkülönbséget nehéz áthidalni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és bármennyire sokkolóan is hangzik, megismerkedtek egy 25 éves férfivel. Igazából a kapcsolatunk egy éve kezdődött, az interneten. Már több, mint 365 napja, minden időnket azzal töltjük, hogy egymásnak telefonálgatunk, (Ő Törökországban él, Ankarában) esténként együtt alszunk, közben videóchatelünk, stb. Megbeszéltük, hogy nyáron költözik Magyarországra. Nagyon szeretjük egymást, de bármennyire is erős a kapcsolatunk, attól félek, hogy a korkülönbség gondot fog okozni. Iszonyatosan régóta várunk egymásra, ami tőle főként sok áldozattal jár. Kicsit mégis félek, majd ettől a teljesen új szituációtól.


Mi tegyek, hogy sokáig együtt legyünk? Illetve szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat (nem vagyok átlagos 14 éves)?



2016. febr. 14. 22:34
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%
Hulye vagy?
2016. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Nem...csak szerelmes. Bár az relatív, hogy ez a két dolog mennyire függ össze. Egyébként köszönöm a kimerítő, tömör választ.
2016. febr. 14. 22:44
 3/58 anonim válasza:
51%
Pedofilía
2016. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
68%
Eddig senki nem járt jól aki törökkel vagy egyéb arabbal szűrte össze a levet. Te se fogsz, főleg 14 évesen. Egy kis sz4rházi vagy még.
2016. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Már nyílván valóan a nőt látja bennem, ráadásul eddig korabeliekkel volt kapcsolata.
2016. febr. 14. 22:46
 6/58 anonim ***** válasza:
58%
Én ha 24 lennék akkor szerintem nem tudnék miről beszélgetni egy lányal.
2016. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Nem török teljesen, az apja magyar, tehát nem vallásosan nevelték, a nőket pedig tiszteli. De azt hiszem itt el kéne gondolkoznod egy kicsit, ha a törököket az arabokkal egy kalap alá vonod. A kor nem egyenlő a szellemi érettséggel, illetve annak hiányával..... A török férfiak többsége tisztelettel bánik a nőkkel szemben, ezt tapasztalatból TUDOM. Örülök, hogy ennyire művelt emberek szólnak hozzá ahhoz, amiről fogalmuk sincs. Ennyit arról, hogy 14 éves vagyok...
2016. febr. 14. 22:52
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Vicces lesz addig amìg el nem kiáltja magát hogy ALLAHU AKBAR

. Idióta vagy. Hogy beszélhetsz 10 evvel idősebb arabbal? Szüleid mit szólnak? Egyáalán tudnak róla? Egy jó nagy pofon kéne a liberális szabadelvűfejedre hogy észhetkapj.

2016. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bánik tisztelettel, hány ilyen kabaré lejátszódott már itthon is. 14 évesen azt csináljátok vaze hogy felmentek a csetrulettre, kidobjátok a p.nátokat random külföldieknek aztán facebook meg skype csere. Utána meg csodálkoztok hogy hülyének vagytok tekintve.
2016. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
A szüleim szeretik, ismerik, és örülnek, hogy normális férfival hozott össze az élet. Ő nem arab, hanem török. És pont annyira utálja a nőverő arabokat, mint te. Esténként pedig mindig hallom, ahogy úgy imádkozik, hogy Allah Akbar, mégis tudom, hogy ettől nem őrült. Ráadásul tudom milyenek a törökök. A családban is van több is.
2016. febr. 14. 23:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!