Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok találni valaha is nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok találni valaha is nekem tetsző lányt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, mar lehetett volna nehány barátnőm de senkinél nem éreztem úgy, hogy őszintén tudnám szeretni, így eddig minden kimaradt az életemből eddig (csók, randik, szex) mert mindig várok a megfelelő lányra.

Mindenki megtalálta azt a bizonyos part, vagy olyan valójában nem is létezik?



2016. aug. 26. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a hozzád illlő lany. Csak nem vagy még kész rá,vagy félsz.Irhatsz privibe ,hogy mi a bajod.
2016. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi..ha ide kiirsz egy ilyen kerdest, akkor majd irnak a lanyok :D

Ne parazz. Nem voltak megfeleloek a lanyok. Jonni fog az igazi is :) csak az ido..

2016. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan igy vagyok csak ellenkezo nemben xd pacsi oreg😂✋
2016. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nagyjából hasonló a helyzet, csak engem meg elutasítanak, szóval nekem nem is igazán lehetett volna barátnőm 😂

ha lett volna lehetőség én valószínűleg nem utasítottam volna el 😃

2016. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pacsi 😐

Szerintem utolsó olyan nincs, hogy valakinek mindegy legyen csak legyen

2016. aug. 26. 22:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, beszélgethetünk, ha szeretnél. :)


17/L

2016. aug. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Régebben úgy éreztem, hogy nem állok rá készen valóban es féltem is de most mar nem érzem úgy. Meg messengeren sem beszélgetek egy lánnyal sem mint más fiú barátom. Nem erdeklek senkit aki nekem tetszene annál teljes közömbösséget érzek. Nem tudom mit csinálok rosszul, vagy csak nem nézek ki úgy, hogy boldog legyek.
2016. aug. 27. 15:39
 8/15 anonim válasza:
82%
Minnél jobban akarsz egy lányt annál nehezebben fogod megtalálni!Fiatal vagy nyugi az "igazi" meg magától jön meg sem kell keresni!
2016. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
www.nekemvalocsajeavajdatul.cig
2016. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, van, mindenkihez tartozik egy pár! sok sikert
2016. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!