Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a tipikus minden fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tipikus minden fiúnak tetsző, szép, vonzó lányok szeretnek kigúnyolni, rondának nevezni, akkor ez azt jelenti, hogy esélytelen valaha is olyan számomra vonzó lányt találni, akinek én is bejönnék külsőre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Hörcsög
2013. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

ha megnyered az x faktort mondjuk,akkor ez a dolog változhat.

tehát nem reménytelen.

2013. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
vagy ha nyersz 100 millió forintot a lottón akkor nem esélytelen
2013. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy embertelen, érzéketlen lelki bántalmazók azok a khm... lányok...

Azt mondom, ha kiállsz magadért, ebből még előnyt is kovácsolhatsz, mert a nők azokat a férfiakat bírják akik, nem engedik, ezt meg. Szólj vissza nyugodtan azoknak a k.rváknak keményen! Azért (is) csinálják mert engeded.

2013. máj. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszolónak igaza van
2013. máj. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
hörcsög? ti hülyék vagytok
2013. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha időről időre úgy jársz, hogy az általad kinézett lányok kigúnyolnak ha rájuk nyomulsz, akkor valószínűleg ott a probléma, hogy túl magasak az elvárásaid.
2013. máj. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányok az átlagos srácokat nevezik rondának, a valóban rondákat még csak embernek se tekintik. Viszont éppen ezért átlagos srácként is legfeljebb a csúnya lányoknál lehet esélyed.
2013. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező átlagosnak lenni.
2013. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok. (Most jöhetnek a válaszok hogy egy beképzelt p*csa vagyok blablabla) Mások azt mondják hogy szép vagyok. És nem hülye. Soha senkire nem mondanám hogy ronda. Nem szokásom külsőre megítélni az embereket. Szerintem semmit nem számít, hogy a felületes plasztikok mit mondanak. Ha valaki azért nem akarna veled járni, mert nem tetszel neki külsőleg, nem érdemel meg téged. Ha választanom kéne, hogy kedves és kevésbé vonzó, vagy helyes de tapló pasival járjak, az elsőt választanám.
2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!