Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszeruen nem talalok senkit....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Santana_33 kérdése:

Egyszeruen nem talalok senkit. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! X éves vagyok, igazaból nem is foglalkoztatott ez a téma eddig de az utobbi idoben egyre inkabb. Szoval 2 éve lett vege az egyetlen kapcsolatomnak evekig egyutt voltunk. Azota max 3-4 lannyal volt kavargatas de en inkabb csak alkalmit akartam ok meg komolyabban gondoltak, aztan volt egy lany akinel en gondoltam komolyan de csunyan elszurtam. Amit rolam tudni kell amikor szakitottunk a baratnommel kezdodtek a problemak a kulsommel es a belsommel kapcsolatban egyarant. Abbahagytam a focit, a kondit fogytam 12 kilot izombol jelenleg 70 kilo (vekony szalkas) vagyok es 185 centi, tobb oka is volt ennek az atalakulasnak: az egyik a szakitas utani kedvetlenseg, a masik sulyos megbetegedes. Az utobbi vezetett fogyashoz es a sport feladasahoz. Emiatt az onbizalmam is elment pedig nem nezek ki rosszul igy sem de akkoriban folyton megtalaltak a lanyok most meg szinte semmi. Nem azt mondom vannak most is de nekem egyaltalan nem tetszenek nalam fontos a kulso en is adtam/adok magamra meg ezek utan is. Szerintetek ha ujra formaba hoznam magam akkor minden a regi lenne? De azt se akarom hogy egy lany/no a kulsom miatt szeressen. A kulso adottsagaimnak koszonhetoen regen soha nem kellett lanyokhoz odamennem probalkoznom ezert elkenyelmesedtem de ez most megvaltozott, en keptelen vagyok alkalmazkodni. Nektek lanyok mennyire szamit a kulso? Csak a kidolgozott testu fiuk johetnek szoba? Ket opcio johet szoba, ujra probaljam meg testileg helyrehozni magam (eddig azert nem volt lehetseges mert a betegsegbol adodoean nem vegezhettem intenziv testmozgast 1 evig) vagy probaljak meg fejben valtoztatni es en kezdemenyezzek? Ha esetleg ugy alakul hogy fejben valtoztatnek akkor azt hogy tegyem? Tudom, hogy onlesztett es nincs jol felepitve de ahogy eszembejutott ugy irtam le. Ha elolvastad koszonom, ha meg valaszolsz is azt is honoralom egy like-kal akar hasznos akar csak trollkodas.

2016. aug. 27. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az sosem árt, ha kigyúrod magad - én pontosan fordítva vagyok: kicsit duci voltam régebben, akkor nem is volt szerencsém lányok terén, aztán elmentem ketrecharcolni/kondizni, és teljesen más lett a helyzet.

Sajnos a külső nagyon sokat számít mostanság, de miért is ne lenne így? Nem a nagyszerű személyiségét látom meg én sem egy lánynak, aki szembejön az utcán.

Viszont van egy nagy igazság: magabiztossággal, jó dumával hamarabb csajozol be, mint negyvenötös karral. :)

19f

2016. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló utolsó mondata nagyon igaz ;)


Ha szembejön velem egy kigyúrt srác, lehet megnézem, de ha tegyük fel mar a fejen látom, hogy nagyképű vagy hasonló, akkor nem kellene, meg akkor sem, ha o kezdeményez ( az más kérdés, hogy esetleg normális, csak nem tűnik annak, akkor esetleg)


Nyilván számít a külső, mint neked is a lányoknál.

De nem csak külső alapján ítél az ember

Külső megfog, belső megtart ;)


Szerintem mindenképp menj el edzeni, így az onbizalmadat is visszanyered egy kicsit, de nem kell azután sem mindig a lányokra várni, hogy kezdeményezzenek, te is oda mehetsz hozzájuk, sőt, az meg jobb, ha te mész oda :)


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? ( ha nem szeretnéd ide leírni, privátban is megirhatod :) )

2016. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mind a ketto valaszt.


2.: volt mar ra pelda hogy kezdemenyeztem (eddig egyszer fordul elo) az a lany olyan is volt akiert megerte benazni de az eredmeny varhatoan pocsek lett. Mit kene, hogy kéne mivel te lany vagy tudod minek orulnel/nek ha egy fiu kozeledni probal.

2016. aug. 27. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj, de az edzés nem árthat. A külső nekem számit de nem annnyira. Meg az ízlésem is különbözik másokétól. Nem, a külsőtől sem lennél teljesen a régi, ne is akarj a régi lenni. Azóta töténtek veled dolgok, ezeket nem felejtheted el, és nem is tudod teljesen. Akár jó, akár rossz, ez a múltad, ami a tiéd, a részed.
2016. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!