Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Baj ha nem vagyok az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha nem vagyok az a csontkollekció?

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok, 49 kilogramm, izmos vagyok (heti 3x-or edzek=kardozok). Azért kérdezem mert az osztályomba jár pár nagyon vékony csaj, és folyton salátákat hoznak, én meg (úristen, komoly nem hazudok 😂) perecet ettem ( kész katasztrófa, ha engem kérdeztek 😂). Elkezdtek cikizni, én persze vissza szóltam, az a fajta lány vagyok aki megmondja az igazat szemtől szembe ( amúgy vannak az osztályunkba duci lányok, csak azzok nem mernek vissza szólni úgyhogy én vagyok a célpont 😁). Szerintetek duci vagyok?

#ember #kezd az agyamra menni #gondoltam megkérdezem
2016. aug. 27. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb a súlyod a normálnál. Már hogy lennél duci? Mutass egy képet egy lányról, aki neked vékonynak és egyről, aki neked ducinak számít.
2016. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

165cm 49 kilóval mióta nem sovány????

jó vagy így

17F

2016. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Sztem pont jó
2016. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu kérdés, vagy önértékelési gondjaid vannak. Én pl a gebe csontkollekciókat tartom visszataszítónak, akkor már inkább legyen rajtad egy kis plussz..de te azt írtad, hogy izmos vagy, szóval nem is értem a kérdést..mi a baj azzal :) Lehet csak irigyek a többiek 22 f
2016. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ne hagyd hogy cikizzenekek szarassad be őket azzal hogha már izmos vagy csavard ki egy kicsit az eggyiknek a kezét mert gondolom kardot nem hozol suliba és ha nem tanulnak belőle akk földre szorítás és rá térdelsz a fejére
2016. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyha*
2016. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez megint egy olyan kerdes,h elő adod h duci vagy és várod ,h mindenki lökje ,h nem is mert egy vékony istennő vagy ?
2016. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!