Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy a nyakamtól...

Az mitől van, hogy a nyakamtól a hasamig csontkollekció vagyok, de a csípőmön és a combjaimon van néhány kg felesleg?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy körte alakom van, de eléggé zavar, nagyon aránytalanul oszlik el rajtam.

Szóval, a nyakamtól lefelé egészen a hasamig nagyon vékony vagyok, kilátszódnak a csontjaim is.

De a csípőmön és a combomon viszont van egy kis felesleg, és a combom belül is összeér. Ezen lehet változtatni?

Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de azért szeretném, ha előbb-utóbb a csípőmből és a combomból is lemenne.

Előre is köszi! :)



2014. jan. 2. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

"Azt tudom, hogy körte alakom van, "


Ha tudod, miért kérdezed?

Pont ezt jelenti körtének lenni, hogy aránytalanul alul "erősebb" vagy.


"de azért szeretném, ha előbb-utóbb a csípőmből és a combomból is lemenne"


Ha folytatod, onnan is menni fog, de milyen áron?

Inkább sportolj, izmosíts!

Abban semmi szép nincs, h a valaki alul felül csontkollekció, nulla izommal (és nem is egészséges).

Egyébként a comb is genetika. Van, akinek sok-sok kiló felesleggel sem ér össze, másnak a "koporsóban" is.

2014. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy az első írta, de nem nyomatékosan:


Sport, sport, sport. Ennyi kell hozzá és eloszlik a zsír.

2014. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ez genetika :) És igen, sportolj :)

De azért hogy mást is írjak, mint az előttem szólók, hozd ki magadból a legjobbat és akkor nagyon szép leszel. Szerintem nincs annál szebb alak, ha egy lapos has és formás nagyobb comb. Ne aggódj, csak sportolj!! Lesz eredménye :)Sok sikert :))

2014. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

:D

Eloszlik a zsír?

Azt SEMMIVEL nem lehet elérni!


De sporttal szedhet fel egy kis izmot a karjaira például, illetve a "felesleg" alá (ami nem felesleg, ha már felül csontkollekcióra aszalta magát, hanem genetikailag determinált szükséges zsírraktár) a hátsójára, combjaira, kicsit megformálva azokat.

Az alkata nem fog megváltozni, de egészségesebb külseje lesz.

2014. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A sporttól eloszlik a zsír?Mi lenne,ha olyan nem írna,aki nem is ért hozzá?

Sajnos ilyen az alkatod,annyit tehetsz,hogy sportolsz,így hiába husis,de legalább szép feszes és formás lesz.

2014. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Mennyit gyúrsz? Nem lehetsz 'csontkollekció', ha erősítesz és eszel rendesen.


És zavaróan zsíros sem lehetsz, alkattól függetlenül, ha nem eszel sok szénhidrátot, tejterméket. Csináld jól, ennyin múlik :)

2014. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Nahát ti milyen hülyék vagytok! :D Úgy értettem, szed magára valamit, és nem feltűnő, hogy csak középen lehet őt észrevenni!

Ezért lepontozni, mert félreérthető egy kijelentésem, ti genetikailag meg teljesen sötétek vagytok. Lehúzzátok az egyedüli megoldást: sport. Tutira veszem, hogy az elhízott, lusta, gép előtt siránkozó fánkzabáló fajták voltak, akik lehúzták a válaszomat.


Hát nekik üzenem akkor: az igazság FÁJ! :D

2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Gyökér:D

Lány léterme heti 2x járok karatéra,itthon napi 1órát edzek,jógázok,de könnyű magyaráznod,és arról,hogy szedjen magára:szépen le lett írva,hogy a lábaira hízik,mire meglátszana a hasán szegénynek tényleg nagyon vastagok lennének.

A te ostobaságodon kívül más nem fáj:)

2014. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!