Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok számít, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok számít, ha egy fiú pattanásos?

Figyelt kérdés
Tehát,nem nagyon csak akad egy kettő az arcán..Visszataszító,vagy szinte lényegtelen?

2016. aug. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen:) Az összkép a lényeg:)
2016. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is az összkép a lényeg. Ha ronda a srác, ígyse-úgyse akarnám megismerni (mert aki azt mondja, hogy nem a külső alapján ítélünk vagy hülye, vagy hazudik), ha pedig jól néz ki, ugyan kit érdekel az a néhány pattanás?
2016. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem számít..:)
2016. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít, mert aki nekem tetszik, annak valahogyan tökéletes a bőre. Nem tudom hogyan és miért, de nincs patanása még semmi. Egyszerűen tökéletes a bőre.

A kérdésre válaszolva, lényegtelen hogy pattanásos-e.

2016. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan nem esztetikus,de! Ha aranyos,szimpatikus sracrol van szo,adok neki egy eselyt. Nem kizaro ok.

Ismerek egy fiut,borzaszto borbetegsege van,nemcsak az arcan,hanem a karjan,mellkasan,hasan,sot a combjan is pattanasok vannak. Azonban olyan hihetetlen humora van,illetve nagyon jo ember,hogy biztosan soha nem utasitanam el.

2016. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez egy hülye kifogás, nem ez miatt nem kellesz senkinek, hanem mert eleve csúnya vagy
2016. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A lányoknak is ugyanúgy vannak pattanásaik, Titeket, fiúkat zavar?

Egyébként egyénként eltérő, biztos van olyan nő, aki olyan genetikával rendelkezik, hogy soha nem volt 1 pattija sem, és úgy gondolja, hogy azért, mert ápolja a bőrét, és akinek meg vannak pattanásai, az meg biztosan nem ápolja rendesen a bőrét... De szerintem az a lány, aki már maga is találkozott a problémával, pontosan tudja, hogy milyen, és azt is, hogy mit lehet tenni ellene.

Ha az adott fiú megteszi a tőle telhetőt (áttörli az arcát egy alkoholos tonikkal, időnként átradírozza a bőrét, és esetleg hidratálót is használ, rosszabb esetben kozmetikushoz is jár, vagy legrosszabb esetben bőrgyógyászhoz, stb..), akkor nem lehet kizáró ok, sőt, az, hogy törődik a pasi a testével, az kifejezetten vonzó. És ilyen alapon az is lényegtelen, ha nem csak 1-2 pattanásról van szó :)

2016. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!