Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, nálatok mennyire befolyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nálatok mennyire befolyásolja a csajozást ha mitesszeres (rosszabb esetben pattanásos) az arcotok? Ilyenkor is próbálkoztok? Mekkora siker ha "sima" az arcotok?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat várok, nem gyalázó topic...
2010. febr. 5. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

ez eléggé függ attól,hogy mennyire pattanásos.. vannak a sulimba olyan srácok akiknek nagyon nagyon mindenhol:/ nem lehet kellemes azt az arcod puszilgatni.. de hát ott a szája érjük be azzal..xD


az én barátomnak mind2 oldalt az arcán kb egy foltban vannak mitesszerei és ez egyáltalán nem gáz(: ha egy pasinak a homloka pattanásos azzal sztem nincs semmi gond,ha az arca tele van az kicsit visszataszít,de ha mint pl barátomnak csak kis helyen az nem gáz.


a siker nem a pattanásoktól függ:)


bocs h csaj vok..

2010. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mert nekem sosem voltak pattanásaim, még kamaszkromban sem...Mindig sima volt az arcom. De ha lettek volna akkor biztos befolyásolt volna, gyávább az ember olyankor szerintem
2010. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!