Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig még egy fiú sem akart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még egy fiú sem akart ismerkedni velem. Szerintetek min kellene változtatnom, mi lehet a probléma? 17/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok "belebetegedve", hogy nincsen barátom mert ezt alapvetően nem kell siettetni és fiatal is vagyok ezért még bőven van időm, de azért nyilván vágyom rá. Ugyanakkor még egy fiú sem közeledett felém, nem érzem úgy, hogy tőlem bárki akarna bármit is és nem tudom, hogy ez a jövőben hogyan fog majd alakulni. Nem tudom, hogy min kellene változtatnom vagy mi az, amitől könnyebb lenne.

Tisztában vagyok az adottságaimmal, tudom, hogy vannak nálam sokkal szebb lányok is, viszont nem tartom magamat csúnyának (persze, ez egyéni ízlés kérdése). Duci vagyok, ami egy megosztó tulajdonság, de én így jól érzem magam a bőrömben, valamint nincsen semmilyen egészségügyi problémám sem emiatt és nem is nézek ki úgy mint egy "teletömött szemeteszsák". Ápolt vagyok, csinosan öltözködöm, de nem az a típus vagyok, aki kiteszi, mutogatja mindenét. Ami pedig a belső tulajdonságaimat illeti...nem tudom, az emberek általában kedvelni szoktak, kedvesnek, aranyosnak mondanak és barátságos is vagyok, de azért szükségem van egy kis időre, amíg jobban feloldódok, megnyílok. Inkább olyan visszafogottabb, csendesebb típusú lány vagyok. Nem járok szórakozóhelyekre, discoba bulizni, kocsmákba inni mert ez nem az én világom, ez valamilyen szempontból hátrány mert a legtöbben ilyen helyekre járnak ismerkedni, de én nem érzem ott jól magam (nem ítélem el azt, aki igen). Az iskolán kívül a könyvtárban, utcán, buszon lehet velem találkozni mert nem nagyon járok el sehova, maximum néha beülök valahová egy szelet sütire vagy kávéra. Már volt, hogy megnéztek, rám mosolyogtak, viszont soha nem jött hozzám oda senki, nem szólítottak még meg és nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, hogyan kellene viselkednem, hogy valakivel legalább addig eljussak, hogy egy kicsit beszélgessünk. Vannak olyan lányok, akik kb. reklámozzák magukat úgy illegnek-billegnek, biztos tudjátok mire gondolok....én nem vagyok ilyen és nem is szeretném, tudnám magamat megjátszani. Viszont valamit szeretnék tenni ezügyben mert szeretném, ha lenne valakim, szerintem ez normális, ha ennyi idősen vágyok egy kapcsolatra. Ráadásul az iskolában, az utcán is már egyre fiatalabbakat, 14-15 éves lányokat látok a barátjukkal csókolózni, én pedig itt vagyok 17 évesen és még a kezemet sem fogta senki... Milyen tanácsot tudnátok adni?


2016. aug. 28. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést, nem várok senkitől sem ilyen jellegű üzeneteket.
2016. aug. 28. 16:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas_..

Írj ki te is ilyen kérdést... :D


Komolyra fordítva a szót: Tök jó, hogy nem marcangolod magad ezzel. Hát a duciság nálam nem jön be, de mint mondtad ez megoszló, valaki pont ducit keres.

Utcán nem fog leszólítani senki. Szerintem próbálj elmenni koncertre, ismerkedni stb. Ilyen helyeken lehet a leginkább ismerkedni (szerintem).

2016. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Az a baj, hogy nem szeretem az ilyen helyeket mint koncertek, bulik stb., eddig sem jártam ilyen helyekre és nem is vonz egyáltalán. Ezeken kívül tényleg nem lehet máshol ismerkedni? Tudom, hogy az ember alapvetően nem azért megy ki az utcára mert ismerkedni akar, hanem mert megy valahova és egy étteremben is enni szeretne nem pedig csajozni/pasizni és nem is azt várom, hogy úton útfélen mindenki leszólítson, de én ezt egyáltalán nem tartanám furcsának vagy gáznak, ha mondjuk odajönne hozzám valaki mert szimpatikusnak tart és szeretne jobban megismerni. Egyébként én ezt annyira nem is értem...bár lehet, hogy csak azért mert nem járok ilyen helyekre, de ha elmész egy koncertre vagy valamilyen szórakozóhelyre a barátaiddal vagy akár egyedül, akkor ott is azért vagy ott mert ki akarsz kapcsolódni, táncolni, szórakozni és nem társkeresési céllal valamint nem tudom elképzelni, hogy tömegben, hangzavarban egyáltalán hogyan lehet normálisan beszélgetni például.

2016. aug. 28. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Fordítva is működhet a dolog, te is próbálhatsz fiúknál kezdeményezni, például a könyvtárban vagy az iskolában.

Az pedig ne zavarjon, hogy még nem volt barátod! Én 17/f vagyok, és még nem volt barátnőm, de ez nem is csoda, mivel csak egy olyan lányt ismertem egész életemben, aki megfelel nekem.

2016. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A koncert a nyerő, vagy egy kisebb "fesztivál". Ha valakinek megtetszel, az oda fog menni táncolni hozzád, és ha szimpatikus, akkor megkérheted, hogy kísérjen el például a pulthoz, vagy mosdóba, vagy akármi, az már rajtad áll :D

Ilyen helyeken lehet ismerkedni! :)

2016. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy csak buliban van esélyed ismerkedni, mert bárhol lehet, hanem azt, hogy ott az esély jócskán megnő. Persze, koncertre a zene miatt mennek az emberek, de a zenének van egy olyan hatása, hogy egy csomó gátlás megszűnik, ami a könyvtárban, kávézóban, stb., tehát a való életben jelen van. Ha nem szeretsz bulizni, akkor ne menj!

Amúgy a buli alatt, nem olyan lepra helyeket értek, mint a morrisons 2 meg a társai, nekem a buli egy jó jazz, rock, alter stb. koncert. Nem ismerlek, de szerintem ezzel neked se lenne problémád. :)

2016. aug. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam egészen 17 éves koromig. Én is mindig is tudtam, hogy vannak nálam szebb lányok (persze őket is a több kiló smink teszi széppé). De egyszer rám írt egy olyan srác, akiről sosem gondoltam volna, hogy találkozni akar velem. Azt hittem, hogy csak ki akar használni, de nem igy volt. Találkoztunk, de elég csendes voltam ott. Roppant kellemetlenül ereztem magam. Aztán vettem a bátorságot, és elhívtam én egy kávézóba. Találkoztunk, és ott már sokkal oldódottabb voltam. És meg is lett az eredménye. Azóta együtt vagyunk, és boldogok vagyunk. :)


Sok sikert! :)


21/L

2016. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!