Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudom fura kérdés, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudom fura kérdés, de nálatok ha valaki allergiás az kizáró ok?

Figyelt kérdés
Nem szedek rá gyógyszert inkább más módszerekhez folyamodom csak eltart egy ideig a kigyógyulásom. 19 éves vagyok életemben még egy puszit se adtam lánynak. De ez lényegtelen. Az érdekelne, hogy tudnátok e szeretni olyan srácot akinek megvannak a tunetei: voros szem állandó tusszogés orrfújás. Csak azért kérdezem mert tetszik egy csaj csakhát így oda menni hozzá cinkesnek találom :D

#kapcsolat #allergiás fiú
2016. aug. 29. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:

koszonom válaszod kedves 1.

parlagfut akartál méhek helyett írni tudom megértem :) de a kutya sem nézi le az embert szóval már 5 éve hogy van kutyám és remekul megvagyunk :) ja és nem bánt ha a kozelébe megyek :) de megnyugodtam hogy akkor nekem nem lesz párom arra tudnál esetleg valami tanácsot hogy szerelmes se legyek? mert szar érzés mikozben az allergiám miatt nem johetek ossze vele :/

2016. aug. 29. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Ok, de miért nem szedsz rá gyógyszert??? Vagy legalább szemcseppet meg orrsprayt használhatnál. 2 lehetőséged van, vagy elkezdesz alkalmazni valami "csodaszert" a tüneteidre, vagy megvárod, míg lecseng a szezon. Mert azért valljuk be, mostanság nem lehetsz valami szívderítő látvány, meg nem sokan szeretik, ha valaki rátüsszög a fagyijukra.
2016. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hapcizod le akkor nincs vele baj :D
2016. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesóm is allergiás. Szed gyógyszert és tökéletesen jó rá. Alig tüsszög és szeme is jól van . (egyébként is szemüveges). Amíg nem szedte 100as zsebit elfogyasztott 1 nap alatt, szeme fájt még a szemüveget se tudta felvenni. Ezzel az allergia gyógyszerrel amit szed mondhatni tünet mentes
2016. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!