Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejterheles hogy mukodott...

A tejterheles hogy mukodott nalatok tejre allergias babak anyukai?

Figyelt kérdés

Hogyan es mennyi ido utan mutatkozott az allergia?

Mennyi ido utan mentetek haza a korhazbol?

Otthon nem jottek elo problemak a korhazi ottlet utan?



#tejterheles
2013. febr. 11. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:
2 eves a kicsi es a Madarasz korhazba megyunk, tehentejet kell vinnunk magunkkal.
2013. febr. 11. 22:37
 2/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen derült ki az allergia, 1 évesen terhelték, kb. 10 kg volt, ezért az első órában 10 ml, a második órában 20 ml, a harmadik órában 30 ml tejet ivott, utána még egy óra megfigyelés. Semmit tűnet nem volt így hazamehetünk. Innentől kezdve napi egy deci tejet kellett innia egy hétig, majd a következő héttől napi 2 decit, a harmadik hét végén székeltmintát kellett vinni, ami negatív lett, semmi baja nem lett a tejtől, azóta is issza, ez lassan két éve volt.
2013. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőtől kérdezném: Az én kislányom is tejallrgiás, 2 hósan lett diagnosztizálva, a tünetek alapján. Szoptatok, és kap Lactase rágótabit, de én úgy tapasztalom, hogy tojásra is az lesz.Mivel lehetne kideríteni? 1 éves kor alatt nincs teszt?? hozzátáplálni nem kezdhetek, mert más baj is volt a babánál és a belei még nem állnak készen, de ez is csak elmondás alapján. Van vmi teszt?keresek a neten is, de nem találok semmit.
2013. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, tojást nem tudom, hogy lehet kimutatni.Nálunk az unokatesó volt az aki elkezdett hányni mikor először kapott direktbe tojássárgás ételt. Gasztros doki mint mond? Néz utána, vannak tej- és tojásallergiával foglalkozo honlapok, blogok, hátha ott kapsz segítséget.
2013. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, most váltok gasztros-dokit is. Sajnos, sok mindent nem mondott el, amit kellett volna.Még szoptatok, így hányás kizárt. Néztem már,de általában van teszt, de csak nagyobbaknak.
2013. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!