Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pop punk, punk rockereket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pop punk, punk rockereket merre lehet találni?

Figyelt kérdés
Én valamiért mindig is az ilyenekhez vonzódtam, de valahogy alig akadnak ilyenek sajnos... Én is amolyan "punkosabb" vagyok, bár... :D Szőke, rövid hajam van, de hosszú, fekete gatyát hordok, sötétebb cipőket és fekete, bandás pólókat. (sum41, slipknot) na valami hasonló lányok merre vannak? :O persze tudom, koncerteken meg ilyenek, de ott sose találok olyanokat. 17/F

2016. aug. 29. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Itt is vannak, én mondjuk rocker vagyok. És egy csomó barátnőmet rocker oldalakon ismertem meg, meg iskolában.
2016. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát a mi sulinkban esélytelen ilyet találni, főleg, hogy fiú iskolába járok :O facebookon próbálkoztam egy időben, de nem volt valami eredményes
2016. aug. 29. 20:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg akkor külön oldalakon.
2016. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak lélekben tartozom a rockerek közé. Anyukám nem díjazza a mozgalmam.

Őt idézve ,, ebben a házban semmi koponya és társai se lesznek'' . Ezért kell fej nélkül szaladgálnom a házba ,amíg bent tartózkodom. Sorry,off.


Na,szóval . Koncert :D Mégiscsak koncert. :D Tömegével vannak. Én az utcán is sok hasonló öltözködésű emberrel találom szembe magam. Hmm...rendezvények?

2016. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát a rendezvényekkel nagyon mellé lehet fogni, volt is egy olyan barátnőm, ő rocker volt, egy játék rendezvényen ismertem meg, és később jobban megismertem a lányt... hát eléggé durván mutatta már az elején is a szociopaták ismertető jegyeit, meg ilyenek, aztán persze kiderült, hogy az, de hát van ilyen :D
2016. aug. 29. 20:29
 6/19 anonim ***** válasza:

Rocker vagyok.


Legtobbszor feketeben jarok, sotetbarna hajam van, feher borom es kek szemem.


Rammstein, Black Sabbath, Metallica a kedvenceim.


A Slipknotot is szeretem :))


17l

2016. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Rockfesztiválokon biztosan, meg helyi rock koncerteken, kocsmákban egyéb helyeken. :D

Koncerteken is találhatsz, főleg, ha rendezvények, mint ugye a fesztiválok. Vagy csak szimplán egy olyan irányultságú kocsmában, szórakozóhelyen. Biztos van a te környékeden is ilyen. :)

2016. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#6 így ez mind nagyon jól hangzik rólad :D

hát pesten lakok, van egy-kettő rock kocsma a közelben, de sose jutott eszembe ilyen helyekre menni :O

2016. aug. 29. 20:51
 9/19 Alain Delon ***** válasza:
100%
Te bizonyos öltözködésű embereket keresel? Szerinted az öltözködéstől punk valaki?
2016. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem, persze nem csak az a fontos, de nekem az bejön, az inkább csak egy plusz pont
2016. aug. 29. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!