Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ekkora reménytelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ekkora reménytelen ember vagyok? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden annyi hogy néha hétvégente beszívok, (rendes füvet, nem herbál, meg ilyen szarok)és eddig 2 barátnőm volt ,az egyik sem tudta ezt elfogadni .(de én azt fogadjam el hogy ők leisszák magukat mert az tök normális :D amúgy én alkoholt nem sokszor iszok, max 3x egy évben) Na de igazán nem is ez a lényeg ,hanem hogy akárhány lánnyal beszélgetek/ismerkedek, egész jól ki jövünk egymással amíg el nem mondom nekik hogy szívok.. Utána már én egy rossz ember vagyok és úgy állítanak be mintha valami nagy drogos lennék, pedig az alkohol sokkal veszélyesebb, de azt elnéznék ha piálnék, szóval nem nagyon értem a logikát :D Mi a véleményetek erről nektek lányok?

17/F



2016. szept. 1. 17:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy felőlem havonta egyszer-kétszer szívhatsz füvet.(Zacher is megmondta.Viccen kívül.)Ettől még nem lesz nagy bajod.Csak ne menj bele komolyabban.Maradjon a havi egy-két alkalom és a fű.
2016. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
"pedig az alkohol sokkal veszélyesebb" Most magadnak szeretnél hazudni vagy nekünk?
2016. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Senki Alfonz ***** válasza:
100%
Keress olyan csajokat akiknek bejön az ilyesmi :)
2016. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Senki Alfonz ***** válasza:
80%
Egyébként kedves második az alkohol valóban sokkal veszélyesebb , nem fogom felsorolni hgoy miért , olvass utána.
2016. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ! :)

#3 én keresek csak nem olyan könnyű találni :D A közelemben vannak páran akit ismerek, de ők csak barátok:) És nem nagyon tudom hogy hol keressem őket :D

2016. szept. 1. 17:59
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha neked erre a tevékenységre van szükséged a boldogsághoz az szánalmasnak hangzik. Máshogy is lehet boldognak lenni alkohol és fű nélkül is. Engem az taszít,hogy úgy tűnik minden hétvégén ennyi az örömöd.
2016. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 Nem ennyi az örömöm:) csak most ennyit írtam le, mert ez a kérdés fő lényege :D amúgy ez hülyeség hogy csak a fűvel tudok boldog lenni, mert szívok... Attól még nem olyan vagyok mint egy egy heroinos, akinek muszáj szúrnia a cuccot ahhoz hogy boldog legyen. Én csak néha lazítani szeretnék egy kicsit, és ennyi.. Nem ez az életem értelme :D
2016. szept. 1. 18:32
 8/28 anonim ***** válasza:
18%
Sztem király érzés lehet de csk néha de sztem minden ok vele xd 14/L
2016. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Senki Alfonz ***** válasza:
75%

Csak "barátságból" éltem annó együtt másfél évet egy lánnyal közös albérletben nyitott kapcsolatban , nem bántam meg :) , igaz a mondás hogy mindig megtalálja a zsák a foltját :)

Viszont az is igaz hogy maradj a füvezésnél , attól nem lesz bajod . És az is hogy az sem kötelezö.

2016. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell feltétlenül elmondani.
2016. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!