Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még hozzám hasonló céltala...

Van még hozzám hasonló céltalan, öngyűlölő és reménytelen ember (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Csak röviden magamról:

Amit gyűlölök magamban: testalkatom (magasság, "súly" vagy inkább annak hiánya, gyerekes arc). Nem szeretek tanulni, még egy percet sem dolgoztam életemben, de szeretnék gazdag lenni. Gyűlölöm amit tanulok, de igazából semmi sem érdekel. Nincsenek barátaim, barátnőm pedig főleg nincs (szűz vagyok). Viszont alapvetően utálok beszélgetni, nem tudok semmilyen témához sem hozzászólni, kivéve a focit. Talán egy kicsit depressziós is vagyok. Annak ellenére, hogy nem nézek ki jól, nem vagyok vonzó, mégis állandóan azt gondolom magamban, hogy az emberek mit gondolhatnak rólam. Állandóan fáradt és kimerült vagyok, legszívesebben örökké aludnék. A legrosszabb az egészben, hogy a komplett önértékelésemet a testalkatom határozza meg, amin sajnos nem tudok változtatni. Szóval az ép testben ép lélek kifejezés tökéletesen illik rám, pontosabban annak hiánya. Van még hozzám hasonló ember? Hogyan tudnék valahogy változtatni az életemen, hogy az egyetem padjaitól ne jussak el egyenesen az utcára.



2016. máj. 11. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Én. Ugyan ezt érzem én is, de én hamarosan véget vettek enek az életemnek.
2016. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt azért ne tedd! :O
2016. máj. 11. 00:27
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el, így vizsgaidőszak felé közeledve van egy pár sorstársad :D köztük én is
2016. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

"Állandóan fáradt és kimerült vagyok, legszívesebben örökké aludnék"

Nem lehetséges, hogy valamilyen egészségügyi probléma áll emögött?

Valamilyen hormon alulműködés, stb...?

Amiket leírtál tipikusan ráillik ilyesmire, én a helyedben elmennék egy dokihoz, nézess vérképet, vagy endokrinológushoz.

Sok hasonlóval találkoztam már, és mivel nem derült ki sosem az alap problémájuk, így éltek le rengeteg időt, pedig másképp is lehetett volna. :(

2016. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Néhány eltéréssel mintha csak magam írtam volna. Megoldást még nem találtam, de szívemből kívánom, hogy neked sikerüljön!
2016. máj. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
Találj valakit akivel meg tudos osztani az életedet! A szex, szerelem boldogít.
2016. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3: Ez nem az a tipikus egyetemistákra jellemző "divatfáradtság", hogy "Jajj milyen megterhelő a vizsgaidőszak!, Alig létezek, küldjetek pozitív energiát" stb. Aztán afterparty, money és orgia. Nekem konkrétan olyan súlyos önértékelési/mentális/egészségügyi stb. problémáim vannak, hogy a tanulmányaimra is komoly hatással vannak (koncentráció, fizikai fájdalom és kiegyensúlyozatlanság), az is nagy kérdés, hogy végig tudom-e csinálni, mert már most több éves csúszásban vagyok.

#6: A kérdésem első mondatában van a lényeg. A testalkatom az elsődleges oka az összes problémámnak. Egyáltalán nem vagyok vonzó a másik nem szemében és persze magamat sem tudom elfogadni 51 kilóval és 170 centivel. Szóval először saját magamat kell egyenesbe hozni, azután jöhet egyáltalán szóba egy barátnő.

2016. máj. 11. 12:23
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam el, de nehogy negatívat generáljon bárhogy is.

Neked komoly segítség kell. Ha adsz magadnak esélyt változásra és boldog életre, írj rám.

Ingyen, idő limit nélkül segítek.

2016. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha magad nem tudsz változtatni akkor kérj segítséget. Nagyoon nagyon nehéz változtatni de nem képtelenség. 1-másfél éve ugyanilyen voltam... De kimozdultam a komfortzónámból elkezdtem érdeklődési köröket nézegetni magamnak aztán a munkahelyemen összehaverkodtam egy két emberrel és rajtuk keresztül lett baráti társaságom, barátnőm. Előtte én sem tudtam sokszor megszólalni de hidd el ezen még tudsz változtatni. Ha elkezdesz emberekkel ismerkedni ki tudod deríteni, hogy ők mi felé érdeklődni, hogy milyen a humoruk stb. Nehéz dolog de megéri a fáradtságot. Egyébként az örökös fáradtság lehet a rossz kedvtől is. Lehet valaki azt mondja, hogy ez hülyeség de szerintem ez egy létező dolog. Anno rengetegszer volt velem így. jah és kezdj el egészségesebben élni és sportolni. jobb lesz a közérzeted. A tanulást meg szerintem senki sem szereti. De én azt mondom ha már eddig eljutottál legalább csináld is meg. Az, hogy utálsz beszélni csak egy átmeneti dolog. Ha kipróbálod egyszer normális keretek közt, hogy milyen is az akkor már otthon nem kizárt, hogy egész nap csak unatkozni fogsz ha egyedül vagy :D De ez megoldható dolog. Próbálj barátokat szerezni.. Ha nem tudsz miről beszélni talán azt tudom javasolni, hogy olvass könyveket, és találj olyan dolgokat amiket érdekesnek találsz, aztán a beszélgető partnereidtől is tanulhatsz. Ezek után csak úgy spontán jön az egész. Remélem ezzel tudtam segíteni egy kicsikét is ;)
2016. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. Ne a testalakod legyen a meghatározó.. én is 100+kg vagyok (mondjuk mostmár teszek érte) de így is kivitelezhető. Ha ennyire zavar akkor menj el edzeni. Én is így teszek ;)
2016. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!