Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Külső: kék szem, szőke haj. 180cm/65kg. Sportos testalkat. Álltalában farmer póló kombináció.

Belső: utánlom ha valaki nagyképű egyszerűen nem tudom elviselni. Megértő vagyok és kedves. Lehet velem hülyéskedni de ha kell komolyan is lehet beszélgetni.

Fotózok és kosarazok.

Zenébe a rockot punkrockot elektronikusat szoktam hallgatni. Legtöbbször nirvanat hallgatok.

Hamar felkapom a vizet és hamar meg is sértődök de olyan könnyen meg is bocsájtok. Néha lusta vagyok nagyon. Nem tudok egyhelyben megmaradni. Ha ideges vagyok egyben elviselhetetlen is. Ha valaki anyázik és nincsenek ott a haverjaim nem tudom visszafogni magam.

Videójátékozni szoktam de nem vagyok függő egy héten kétszer max.

És nagyon nehezen bizok meg másokba.



#lány #srác #mygod
2016. szept. 2. 20:33
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
És nem vagok páva...
2016. szept. 2. 20:35
 2/43 anonim ***** válasza:
53%
te egy pawa vagy!!!
2016. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem. Lottózni ne menj el...xdd
2016. szept. 2. 20:38
 4/43 anonim ***** válasza:

Ezeket a tulajdonsagokat, csak te irod le magadrol, esetleg barataid gondoljak ezt rolad. Ettol fuggetlenul, teljesen mas szemelyiseg is lehetsz. Ennyi alapjan szimaptikusnak tunsz. De ennyi..az h jarnek e veled? Az mas teszta :)

Es a nirvana az egyik legjobb :D

2016. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
58%
Ez a srác egy pawa, ne dőljetek be neki, csak beöltözött embernek, de igazából pawa, egy díszmadár, MENEKÜLJETEK AMÍG LEHET
2016. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Perfect 👌
2016. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

NEM VAGYOK PÁWA. Fogjátok már fel emberek...jobban mondva gyerekek.

De tényleg ezt olyan nehéz elhinni?

2016. szept. 2. 20:43
 8/43 anonim ***** válasza:
26%
#5, Miről hablatyolsz? Nem látod ,hogy egy futómadárról van szó? Egy strucc méghozzá -.- ...My God..Pff
2016. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
0%
Fotózol? :D Mik a kedvenc témáid a fotózásban?
2016. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
29%
PAWA
2016. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!