Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen sráccal? :D

Figyelt kérdés

Sotét szőke hajú, egy pár világosabb szőke csíkkal(nem festett, eredetileg ilyen), haját növeszti,most fülközépig ér, kék szemű,szemüveges, kb 175cm magas, nem nagydarab, nem is sportol. Belso: Kedves, neha mar tul kedves(amivel masok agyara tud menni xD), kicsit önbizalomhiányos, hajlamos a hangulat ingadozasra(nem tud sokaig egy fajta érzést érezni) és szeretetre éhes és animes :D

16/F

Járnatok egy ilyen sraccal? :D(ekezetekert bocsi telorol irok)



2016. ápr. 6. 19:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt,hogy kocka de nem megy rovására a kozossegi eletere,és a jegyeire
2016. ápr. 6. 19:45
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg képes voltál magadról egyes szám harmadik személyben írni, ember?
2016. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
46%
A hangulat ingadozás és az önbizalomhiányon kívül minden rendbe van. Az animéket csak szeretni lehet. :D Mindenki ezzel a sporttal van elragadtatva hagyjuk már nem kell mindenkinek nagy sport embernek lennie attól, hogy valaki nem szeret sportolni lehet jó ember. És a külső nem mindenkinek számít mert a belső a lényeg csak sajnos a mai világban a belső eltörpül a külső miatt.
2016. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert nem az esetem. Én a harsány, sportos, nagyszájú, önbizalommal rendelkező fiúkat szeretem. És a túlságos kedvesség sem jön be. De a magassagod jó, mert alacsony vagyok.:DDD 16/l
2016. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Amúgy magadról beszéltél vagy sem? Mer igen akkor sikerült beoltanod magad.
2016. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
16%
Nekem bejössz :D XDD Csak, fiú vagyok XDDDDDDDDD NEM HOMO!!! XDDD
2016. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nehéz megmondani, de nem kapásból nem:D
2016. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Hogyha lány lennél, járnék veled.
2016. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nekem bejössz :D
2016. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én igen:) Csak lehetnél magasabb:P
2016. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!