Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Külső: kék szem, szőke haj. 180cm/65kg. Sportos testalkat. Álltalában farmer póló kombináció.

Belső: utánlom ha valaki nagyképű egyszerűen nem tudom elviselni. Megértő vagyok és kedves. Lehet velem hülyéskedni de ha kell komolyan is lehet beszélgetni.

Fotózok és kosarazok.

Zenébe a rockot punkrockot elektronikusat szoktam hallgatni. Legtöbbször nirvanat hallgatok.

Hamar felkapom a vizet és hamar meg is sértődök de olyan könnyen meg is bocsájtok. Néha lusta vagyok nagyon. Nem tudok egyhelyben megmaradni. Ha ideges vagyok egyben elviselhetetlen is. Ha valaki anyázik és nincsenek ott a haverjaim nem tudom visszafogni magam.

Videójátékozni szoktam de nem vagyok függő egy héten kétszer max.

És nagyon nehezen bizok meg másokba.



#lány #srác #mygod
2016. szept. 2. 20:33
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Haver nem mondtam hogy csak azt hallgatok. És én egy zenét nem azért hallgatok hogy menő legyek. De ezek szerint te lehet azért.

És te vagy a kocsog nem én nézz már magadba te szerencsétlen.

2016. szept. 2. 21:42
 32/43 anonim ***** válasza:
Igen jarnek. 17/L
2016. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Mi ez a trollhadjárat itt? Akkor már legalább csinálnátok viccesen, gyerekek.:D Ez így, ebben a formában csak unalmas és szánalmas.

Egyébként ennyiből ítélve járnék veled, igen, de azt gondolom, sejted, hogy a valóéletben mindenki egymaga ítél meg téged, és a saját véleménye alapján dönt.

18/L

(A szőke haj a kedvencem :D)

2016. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Hallgatsz RHCP-t? Jónanemtudtammegállni😂🙌🏻

Hány éves vagy? Szoktál olvasni? Csak úgy néha?! Milyen banákat szeretsz? Szerited is a Rape Me a legjobb Nirvana szám? Szerintem is.

#rockwithFlea

2016. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
65 kilósan sportos? A 180 centihez? Tudod, az nem sportos test,ha olyan sovány vagy, hogy kilátszik a 8 kockád :)
2016. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? :D
2016. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
9%
Cukii lehetsz :) küldesz képet? :D a belsőd alapján tökéletes vaagy <3
2016. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Járnátok egy ilyen sráccal? = Járnátok velem lányok?"

Aki ilyen jellegű kérdést tesz fel, az már eleve szánalmas szerintem.

2016. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
180cm és 65 kg? xD Nem kevés egy kicsit? Eszel te rendesen? xD
2016. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Én ilyen páwával biztos nem járnék... Csicska páwa
2016. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!