Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 évesen hol tudnék ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen hol tudnék ismerkedni lányokkal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fuu tudom most nagyon gáz vagyok és kb minden második ember le fog oltani... De a lényeg ugye most kezdtem a középsulit informatika szakon vagy és a 34 osztálytársamból 2 lány és na azok hát szépen fogalmazva nem pont az estem :c Kicsit magamról: 15 éves vagyok 176 cm sportolok/sportoltam éss ja szerintem nem vagyok rosszképű! (szerintem most is sokan oltani fognak hogy mekkora az egom de nem baj :3) Igazából nem írok több mindent előre is köszi a válaszokat :33 Ja és akinek megtetszettem az nyugodtan írhat (na jo most már tényleg nagyon gáz vagyok xdd)

2016. szept. 3. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

www.reallife.world

Amúgy bulikban, Tinder, FB stb.

2016. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Osztálytársakkal alapból nem jó kikezdeni...

Ha elhívnak haverok, ismerősök valahova (pl. buli), akkor menj el velük és ott tudsz ismerkedni. De igazából bárhol, még az utcán is lehet csajozni, csak akarni kell..

Ha meg a könnyebb út kell, akkor facebookon is megpróbálhatod, bár az elég esélytelen.


De ha most arra vársz, hogy kapj 20+ privát üzit szexéhes, aranyos csajoktól, akkor egyelőre inkább sehol ne ismerkedj.


16/F

2016. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
anotalk
2016. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem az exem vagy..
2016. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szoktam menni ilyen házibulikba xdd de az megint más csak leisszuk magunkat :3 Ja és ne az exed vagyok szerintem xddddddddd
2016. szept. 3. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Komolytalan embereket nem szeretik a lányok.


Te pedig egy komolytalan ember vagy...

Tisztán leszűrhető az írásodból.

2016. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja elnézést mert a mai lányok 90% annyira komoly hát szerintem is :') de nem kötekedek :c
2016. szept. 3. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is infó szakos vagyok, csak 10.-es. xd

/L

2016. szept. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14/l :D írhatsz..:D
2016. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?O.o
2016. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!