Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valószínű hogy ezért utasítana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű hogy ezért utasítanak vissza annyian?

Figyelt kérdés

Hali:)


Egy 18 éves fiú vagyok és idáig annyira nem is kerestem kapcsolatot, viszont az utóbbi időben több lánnyal kezdten el ismerkedni és azt vettem észre, hogy kedvelni kedvelnek (legalábbis mindig mondják, hogy aranyos vagyok), de vagy azt mondják, hogynem vagyok az esetük, vagy csak lassan leépítenek. Pedig nyomulós sem vagyok, szóval a probléma talán nem ez. Viszont hosszú hajam van. Nem lányosan hosszú, hanem a vállamig ér és sok embertől hallottam, hogy ilyen fiúk annyira senkinek nem jönnek be.

Szóval ezért merült fel bennem ez a kérdés. Mármint nem szeretnék változtatni a kinézetemen, mert nekem így tetszik a hajam, csak miután pár barátom mondta, hogy lehet az a probléma, kicsit elbizonytalanodtam.


2016. szept. 4. 14:12
 1/4 anonim válasza:
Ja siman lehet. Vagy csak nem a megfelelo helyen kopogtatsz.
2016. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont a hosszú hajú srácok jönnek be mégis osszejottem egy skinheaddel..Rock kocsmába járok,ott a fiúk 70%a hosszú hajú és elég soknak van barátnője.. ízlések és pofonok..Lehet pont olyan lányoknál próbálkoztál,akinek nem jön be a hosszú haj,de amúgy se a külső minden,lehet a belsoddel volt baja a csajoknak..Nem csak a kulson múlik a csajozás.A szép,vékony kis beképzelt pics*k nézik csak a külsőt,a normalisak a belsőt is szemugyre veszik..Én utálom a szőke,rövid hajú hajú kék szemű fiúkat mégis egy pont olyannal jöttem ossze.
2016. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj ha neked a hosszú haj tetszik akkor nehogy levágasd.

Nem kell változtatnod. Eddig lehet hogy csak nem jó lányoknál próbálkoztál.

Sok sikert:)

2016. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A külső nem minden.Nekem alapból nagyon nem jön be a hosszú haj,sőt,még a kicsit hosszabb sem. Ettől függetlenül,ha egy srácban minden passzolna,csak pár centivel hosszabb lenne a haja,mint nekem tetszik,hát nem igazán érdekelne. Viszont az ismerkedés első fázisában,ahol a "Külső megfog,belső megtart" elv alapján a külsőnek meg kell fognia,nem biztos,hogy bejönne egy hosszú hajú srác,DE adnék neki lehetőséget,hogy a belsőjét is megismerjem. Sajnos,sokan már nem is kíváncsiak rád,ha nem vagy Ken baba,és te lehet az ilyen lányokat fogtad ki.

16/L

2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!