Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FIÚK! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 16:22
1 2
 1/11 SIDLER22 ***** válasza:
Nekem az az átlag szégyenlős lányok. Hát... szégyenlős... inkább olyan nem túl sokat magyarázó. És persze nem Facebook mániás és nem jár minden hétvégén bulikba.
2016. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hosszúcombú, szépszemű, kerek arcu lányok.
2016. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
175-185 CM magas, barna hajú, okos lányok.
2016. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
154cm, hosszú barna hajú,kék szemű,magányos,depis,vidám,vicces,kutyaimádó,pénzkereső,jól tanuló tini...Csak tükörbe néztem :) (xD)
2016. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyen néma és jól főzzön. Nincs több elvárásom.
2016. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tini párkapcsolatok témakörében lehet, nem én vagyok a célcsoport, de azért hátha.


Lányok nem jönnek be. Nők tetszenek. A legfontosabb hogy legyen önbizalma és önbecsülése, nem sokan szeretik a túl érzékeny hisztigépeket, akik állandóan tiszta görcsök és órákkal/napokkal/hetekkel később is azon gondolkodnak, hogy abban az utolsó mondatban az utolsó szó ragja miért az volt, és miért nem egy másik, hogy ha tényleg úgy gondolta, ahogy ő gondolja, hogy gondolta...


Szeretem, ha egy nő ért valamihez. A legtöbb kora miatt nőnek, de egyébként lánynak a pasija a "hobbija"; ezen kívül nincs semmi. Bár én eléggé rá vagyok állva néhány (sok) témára, de érdekelne a hobbija, bármi is legyen az, és szívesen beszállnék, legalább, hogy kipróbáljam.


Viszont nem tudnék együtt lenni egyetlen nővel sem, ha nincsenek mély intellektuális ismeretei, és így az égvilágon semmiről nem tudnék beszélgetni vele, ami engem érdekel. Ebből következik a hasonló politikai és filozófiai nézet feltétlen szükségessége, és hogy semmi esetre se legyen keresztény (vagy muzulmán, vagy zsidó, bár ezeket irreleváns kiemelni).


Persze ez utóbbival kapcsolatban írhatnám azt is, hogy nem szükséges hasonló politikai-filozófiai nézet, csak egy végletekig nyitott és tudásszomjas természet - de általában az ilyen embereket sajnos hamar indoktrinálja a fennálló rend mindenféle modern fertővel, és általában elég makacsok is a tudásukkal kapcsolatban, akár alátámasztható, akár nem.


A külsejével kapcsolatban vannak dolgok, amiket előnyben részesítek (mint mindenkinek), de egyáltalán nem fontos a külső, ha a fentiek megvannak. Ha valaki ápolt és egészséges, az általában szép is.


Végső soron, ha a politikai-filozófiai nézeteink egyeznek és/vagy elég nyitott és tanulni vágyó emberről van szó, akkor nem hiszem, hogy létezne bármi, amivel ne birkóznánk meg.


20/F

2016. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alacsony mondjuk 175 nél ne legyen magasab :D, fékony de nem annyira, kedves, lehessen vele beszélgetni ne csak én hozak fel témákat, ennyi elég :DDD


17F

2016. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vékony kedves szerény okos lányok
2016. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden fiú csak ilyen sablonokat írt le, alacsony, magas, vékony, szép, kék szemű..Ezek olyan dolgok amik minden második lányban megtalálhatók. De amit a nemtudomhanyadik válaszoló írt, az már normálisabb. Ő tudja mit keres, nem csak annyit h szép, kedves okos. Ő tényleg nőt keres, és remélem meg is találja őt. 15/L
2016. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!