Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb fiúnak miért az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúnak miért az ilyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
A legtöbb srácnak miért az agyonsminkelt, seggnadrágban mászkáló, és crop topot viselő "egyéniség" jön be? Tisztelet a kivételnek. És ha barátot szeretnék, akkor olvadjak be a tömegbe, vagy mi? Kösz, én ebből inkább nem kérek!

2016. júl. 27. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem mindenkinek, sőt, én már ott tartok hogy sokkal többre tartom azt a lányt, aki smink nélkül, a saját egyéniségének megfelelő szerelésben jelenik meg, és úgy is tud jól kinézni. Ez főleg azóta van így egyébként, hogy tavaly nyáron egy buliban felszedtem egy 17-18 évesnek kinéző, persze fullra sminkelt lányt, és már amikor felénk mentünk a villamoson, akkor derült ki hogy 14 éves. Gyorsan elmenekültem. :D


Nehogy beleolvadj a tömegbe, isten ments! Az ilyen lányok pontosan ugyanilyen pasikat találnak maguknak.


19/F

2016. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a legtöbb fiú alatt a cicanacis díszb*zikra gondolsz.Normális fiú nem a seggkirakós sminkes elkényeztetett i
2016. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hamar nyomatam a küldés gombot :D szóval nem az olyan csajokra buknak #2-voltam :D
2016. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát mert ez indítja be őket. Tisztelet a kivételnek, persze. L
2016. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért, mert könnyen kaphatóak, a minimális vágyaimat tökéletesen kielégítik, és cserébe elég nekik, ha naponta szelfizgetsz velük + mondogatod nekik, hogy különlegesek.

16/F


Én egy valódi, érzelmes kapcsolattól félek, így pedig ezt nem kell bevallanom senkinek sem. :D

2016. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem az ilyen lányok jönnek be, p*csanadrág az kell meg undorító ha 2kg smink van az arcán aztán anélkül meg úgy néz ki mint egy....

Ne olvadj be a tömegbe, vannak még normális fiúk akiknek a normális lányok jönnek be!

17/f

2016. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze, én elhiszem, meg tudom, hogy nem csak ilyen ecset-pávák vannak, akiknek elég ha jól megb@sszák (elnézést) az ilyen lányoknak nevezett félresikerült hibrideket. De hol vannak?
2016. júl. 27. 14:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a privát üzeneteid között most találni fogsz párat.
2016. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel a kérdéssel nem az volt a célom, hogy akkor most hűha, írjatok, mert azzal ugyan azt csinálnám, mint a fent említett kisasszonyok. Csak nem értem, ezért kérdeztem.
2016. júl. 27. 14:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20 éves lány vagyok és pont ma gondolkoztam ezen a kérdésen :D

4 éve nincs barátom, sokáig gondolkoztam mi a baj velem..? Nem sminkelem magam, kozepszoke a hajam, nem hordom ezeket a tipikus mostani cuccokat mint a lányok többsége, inkább a letisztultabb dolgokat szeretem ami kicsit elegánsabb is.

Szeretem magamat, mert megtanultam elfogadni önmagam de ez mégis kevés. Ha megismerkedek egy sráccal, később azt látom hogy barátnője van. És milyen? Mint amilyet te körülírtál!

Szerintem fontos hogy ne akarj olyan lenni mint a többiek :) tudom mennyire idegtépő a mostani kiscsajok többsége, de ugye ahogy egyik magyar írónk mondta: " egy bizonyos szint fölött, nem süllyedünk egy bizonyos szint alá."


Én feladtam a srácokat :D Biztosan jön olyan akinek úgy tetszek ahogy vagyok.

Te pedig tartsd meg a személyiséged, fogadd el úgy önmagad ahogyan eddig, és várj! Lesz aki ezt fogja értékelni!! :) :)

2016. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!