Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tenyleg nagyon gaz?

Figyelt kérdés
Osztalytarsaim mindig cikiznek h en csak addig vagyok novel amig meg nem huzom. (Meg szuzvagyok) felek elmondani nekik h en mar egy komolyabb,erettebb kapcsolatra varok, teli romantikaval, kozos programmal (mozi,vacsi,en sportom,o sportja,turak es stb.) Inkabb vallaljam fel h bocs sracok,ez nem en vagyok,nekem normalis kapcsolatra van szuksegem? De felek.h utanna nagyon kikozositenek :/
2016. szept. 5. 22:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt.. 15/F
2016. szept. 5. 22:18
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
pisisek ha kiközösítenek emiatt..és meg is mondhatod nekik ha kiközösítenek hogy ebből látszik hogy az életben nem lesz értelmes csajuk...mond meg nyugodtan nekik hogy komoly kapcsit akarsz
2016. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Szerintem aranyos. :)

De nekik nyilván csak az jár a fejükben, hogy mikor vesztik el.

Vállald fel szerintem nyugodtan. 15L

2016. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igy idaig okes,de a masik fele itt kezdodik a problemanak, hol fogok en mostanaba komoly kapcsolatot talalni? Mindenki a penzre megy, nekem mondjuk sokkal tobbet jelent egy otthoni filmmezos osszebujos este mint egy kozos buli, es nagyon nagyon ritka az olyan lany aki hasonlo velemenyen van :c
2016. szept. 5. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz még. De például ha eljársz valahova barátkozol lányokkal biztos találsz valakit. Léteznek még normális lányok.
2016. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat ma mar inkabb az a netes f**z meregetes megy, h kinek van tobb likeja, kinek milyen teloja van, es meg sorolhatnam,nagyon csokkenti az onbizalmam, az osztalyba kb megse szolalok...
2016. szept. 5. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 14 éves vagyok és lány. Szerintem aranyos! Állj ki magadért! Inkább mondd meg az öszintét! :)

Egyébként nekem még nem volt kapcsolatom. Én visszahúzódó lány vagyok tehát még randim se volt, csókról meg ne is beszéljünk :) :D Én inkább összebújós estét tartanék mint vad bulit! :) Dehát senki sem ugyanolyan... :)

2016. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos Te is éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra hogyha nem látod azt hogy amiről Te beszélsz az egy nagy hu**eseg.


Dehogy megy mindegyik a pénzre...


Van lány aki pl nagyon önbizalom hiányos és nagyon szeretne egy barátot... szerinted ő valogatna addig amíg gazdag fiúja nem lesz? Jó tudom...a válaszod gondolom igen.


Nem is folytatom..de szerintem amíg nem leszel elég érett hogy meglásd a komoly lányokat,addig tisztazd inkább magadban a dolgokat.

2016. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Idaig akikkel beszelgettem ezt tapasztaltam, lehet csak en vagyok ilyen szerencsetlen vagy nemtudom , szoval bocsi, de mashogy latjuk a dolgokat :'Dd
2016. szept. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!