Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnya vagyok vagy csak ilyen szerencsétlen? 18F

Figyelt kérdés
Meg mindig szűz vagyok majdnem 19 évesen, ami meg nem is lenne olyan nagy baj ha lett volna mar valami barátnőm vagy csokoloztam volna mar de ezek sem voltak. Mindenfele azt olvasom, hogy aki így járt az tényleg csúnya es nem kell senkinek. Rám azt mondjak, hogy helyes vagyok, idegenek is megnéznek utcán de ennek ellenére senkinek nem kellek úgy veszem észre. Ne tudom eldönteni, hogy tényleg a kinézetem, személyem miatt es sok jóra ne is számítsak a jövőben vagy csak nem volt szerencsém eddig?

2016. aug. 2. 12:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Küldj képet, és akkor meg tudom àllapítani, hogy melyik.
2016. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
88%

A szépség relatív nekem olyan kevésbé esztétikus ismerőseim is boldog párkapcsolata van akikről elsőre nem gondolnád.


Több önbizalom! :)

2016. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
58%
*ismerőseimnek
2016. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 acelsziv ***** válasza:
62%
nem kell kép. Látatlanban megmondom, hogy balfa sz vagy. Nem a pofa számít. Egy megfelelő önbizalmú ember egyszerűen ledumálja a nő bugyiját is.
2016. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
2%
Esetleg arra nem gondoltál, hogy fiúval veszítsd el a szüzességedet? Hidd el, lazább dolog, és nagy önbizalmat adhat!
2016. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül hiszem hogy a kinézeteddel van a gond, ha majd 28 évesen leszel szűz, akkor már foghatod a kinézetedre. Én 19 éves vagyok és nekem sem volt sosem barátnőm, vagy egyáltalán lány barátaim, pedig nem vagyok csúnya, szigorú diétát tartok, futok/erősítek, 190 centi vagyok, figyelek az öltözködésemre, fogszabályzót is rakattam be 2 éve hogy szép legyen a mosolyom, meg utána lesz még egy kezelésem ahol a mélyharapásomat fogják korrigálni, lassan pedig már lesz egy egész felvállalható borostám is. Tehát, ha nem is vagyok Brad Pitt, de törődök magammal azért. Mégsem volt soha barátnőm, mert szimplán nem járok el sehova. Suli után hazajövök és itthon vagyok végig, hétvégente nagy ritkán elmegyek a barátaimmal inni, de tényleg csak abból a célból hogy beszélgessünk, és nem nőzni. Van még pár ilyen barátom aki ugyan olyan mint én, és akár csúnyák akár jól néznek ki, nekik sem volt még. Ellenben ismerek nem egy embert aki sokkal, de sokkal rosszabb állapotban van mint mi (ápolatlan, túlsúlyos, szó szerint 1 nadrágja és 2 pólója van, vagy bunkó mindenkivel) és amelyikük folyamatosan eljár bulizni az mindig talál magának valami csajt, 1 éjszakára is és barátnőnek is.



Egy szó mint száz, ha nem jársz el sehova akkor nézhetsz ki akárhogy, nem lesz barátnőd soha sem, ezt garantálni tudom. Az élet nem egy romantikus film sajnos, ahol a nagy őt majd úgy ismered meg, hogy a boltban a pénztárnál egymásba botlotok, vagy hogy ő fogja kihozni a pizzát amit rendeltél. Ha csak nem nézel úgy ki mint egy férfimodell, akkor tenned kell érte, fel kell regisztrálnod valami társkeresőre, el kell járnod sportolni/rendezvényekre/koncertekre barátokkal, és mindig új emberek kell megismerned. Ha megnézed, a kapcsolatok 90%a úgy alakul ki, hogy a 2 fél egy közös baráton (vagy baráti társaságon) keresztül ismeri meg egymást, társkeresőn, vagy pedig buliban/koncerten. Én személy szerint nem parázok ezen, nem igazán izgat ez a barátnő dolog, majd egyszer biztos hogy lesz, ha meg nem, akkor lehetek olyan mint Max Payne a 3. játékban, fehér lehányt trikó, 4x4-es lyuk agglegénylakás, a plafonon a ventillátor szép lassan forog balról jobbra, én pedig az asztalon fekszek egy pohár üres whiskys üveggel a kezemben, kopaszon, megborotválatlanul. Az lesz ám az élet.

2016. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
ez azért van mert nem teszel ellene, ismerkedj "nyiss" az emberek felé jobban.
2016. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
#6os ezt szépen leírtad, igaz én sem járok sehova bulizni. Suli után itthon vagyok mindig, ez is közrejátszik ha veled is pontosan így van.
2016. aug. 2. 13:23
 9/73 anonim ***** válasza:
12%

#6 Most akkor tényleg nem lesz barátnőm soha? :(


Nem járok sehova és nincsenek barátaim.


Pedig annyira szeretnék barátnőt.

17/f

2016. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok......... Én sem járok el sehová, mert visszahúzódó vagyok és nem vagyok bulizós típus.... Pedig vágyom már én is egy barátnőre, aki elfogadna a szépséghibáimmal együtt... Sajnos nem vagyok egy álom srác, sőt mondhatni, hogy rosszul nézek ki.... 20/F
2016. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!