Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Nos én egy Szabolcsi srác és nem kifejezetten tömegkedvelő nos ha most én felmegyek BudaPestre nem most hanem suli után. Hát mivel nagy városról van szó ezért ott tömeg van és hogy lenne e iskolán kívül valahogy társat találni.

(Kissé rasszista vagyok mondták már sokan de na). Ha nagy a tömeg és egy cigó oda jön hozzám beszolni vagy eröltetetten kéregetni akkor én azt addig ütöm ameddig a sz ar nem hígul meg benne. Tudtommal ez elég sok embernél kitáró ok(hirtelenharagú vagyok (oroszokra hasonló tulajdonsággal rendelkezem)(lányokat nem szoktam ütni a félreértések elkerülése végett) na és ezzel az ugymond agresszív tulajdonság kizáró ok szokott lenni a nagyvárosi lányoknál?



2016. szept. 7. 17:59
 1/1 anonim válasza:

Engem nem zavarna :"D (mondjuk én nem vagyok Budapesti)

Csak nehogy lecsukjanak:D

2016. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!