Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá egy olyan fiúra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy olyan fiúra akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

A srác egy évvel fiatalabb nálam, alattunk lévő évfolyamon van, de egy szakon vagyunk.

Facen már visszaigazolt, de még soha nem beszéltünk élőben.

Mivel írjak rá? Addig meg van, hogy "Szia!".

Utána mit írjak?

Csak értelmes válaszokat szeretnék!

Köszönöm!

/L


2016. szept. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a kenyeret? Nahát, én is! Hogy bennünk mennyi közös van! :))))))
2016. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, van kedved beszélgetni?

Aztán utána megkérdezed hogy mizu vele és kialakul majd egy beszélgetés.

Sok sikert:)

2016. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Xdddd 1#

Kérdezd a hobbijáról,mit szeret csinálni csak érdeklődj

2016. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondolják, hogy a sablon dumákra afúk is vevők...holott ezt már a lányok se értékelik, a szia mizu beszélgetést! Főleg ismeretlenektől.

Mondjuk 90% ban az ingerküszöb is alacsony éshakreatív vagy akkor ez sefeltétlen talál be.

Szerintem legyél őszinte. Ezmeglepi majd, és kiderüla reakciójából, hogy érdekled e vagy sem. Az irányításra meg jobban figyelj. Nehogy azt higye a srác a két szép szeméért 2 hét alatt meghuzhat, mertodaadod magad! Szval alaposabban teszteld le.

2016. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!