Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok szép, és zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, és zavar hogy engem senki sem "néz"meg. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség.Ezer emberből egynek ha tetszek.Igazából már ezzel meg is békéltem,csak zavar,hogyha a barátnőimmel sétálok őket mindig megnézik,meg mások is mondják nekik hogy milyen szépek,nekem pedig sose mondja senki.

Mit csináljak hogy ne zavarjon?


2016. szept. 9. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, ne foglalkozz velük.
2016. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Én megnéznélek. ;)
2016. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
41%
Elmész edzeni, aztan olyan formád lesz, hogy a szép barátnőidet eszre sem fogjak venni...
2016. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 9. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
do you squat?
2016. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem mondta még senki, hogy szép vagyok, de valahogy nem is érdekel. Én bízom benne, hogy egyszer valaki engem is szépnek fog látni.
2016. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy a szépség nem minden!

Engem folyamatosan megnéznek a srácok, mindig éreztetik hogy tetszem nekik..viszont! Több mint háromnegyede csak azért néz meg és áll neki dicsérgetni, mert ágyba akar vinni, ez ki is derül már az elején, mikor már arra tereli a témát hogy felvinne magához...


Szóval a szépség nem minden, ettől még nem leszel értékesebb és több senki szemében! Legyél csinos te is, adj magadra, de hidd el, nem ettől leszel "jobb" ha szebb leszel. Nagyon sokat számít az önbizalom, a talpraesettség, mert ugye egy fiút ezzel tudsz igazán megfogni, a belső értékeiddel, és nem a külsővel. Elégedj meg magaddal, érezd hogy te is igazán értékes vagy, a belső értékeiddel! Hidd el, sok srácnak így fogsz bejönni, ahogy vagy. :) A külsődön úgyis lehet változtatni valamennyit, öltözködhetsz csinosabban, sminkelheted magad, de hidd el, hogy ettől nem leszel több, mert sok srác a szép és csinos lányokat csak megfektetné, szóval hidd el, nekik sem könnyebb normális párt találni. Tapasztalat.

2016. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szépség relatív! És hidd el lesz olyan akinek TE leszel a szép. Ne vadidegen emberek véleménye érdekeljen. Sőt. Ha te jól érzed magad a bőrödben , tojd le mások véleményét. Az edzés/tornázás tényleg segít (tapasztalat) ,mert ha látod a változást nő az önbizalmad , amit viszont elsősorban fejben kell lerendezni. A kettő szerintem összekapcsolódik , de ha a fejedben meg van az ,hogy én így jól érzem magam azt mások is látni fogják rajtad. És megfognak nézni. :))
2016. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!