Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyen, hogy szoktato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen, hogy szoktatok ismerkedni nőkkel? Odamész hozzá és megkérdezed, hogy táncoltok-e vagy meghívjátok valamire?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam ismerkedni nőkkel.

Oda megyek hozzá, és megkérdem, hogy meghívhatom-e egy italra

2016. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meghívod egy italra és elkezdessz beszélgetni vele
2016. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ment a zold. Igazabol azert kerdeztem mert legutobb tarsasaggal voltunk bulizni Pesten es szemtanuja voltam annak az esemenynek hogy kinezetre ket hasonlo kaliberu srac odament egy szep nohoz az elso srac megkerdezte hogy tancolnak e de visszautasitotta majd jott a masik aki piaval probalkozott es o lett a nyero :D
2016. szept. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!