Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem sikerül egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem sikerül egy normális párkapcsolat, mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, átlagos, se nem csúnya, sem nem egy szépségkirálynő, de valahogy nem jön össze semmi, próbálkozom szemezgetni vagy ilyesmi, de egy fiú sem próbál közelíteni felém, de én nem szeretnék kezdeményezni, mert szerintem az a fiú "dolga". Tippek? Előre is köszi.
2016. szept. 11. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellene a legjobb pasikat kiválogatni...
2016. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akarsz írhatsz, én (meglepő módon) szabad vagyok

16F

2016. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 nem válogatom a "legjobb pasikat"
2016. szept. 11. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
független hogy ki közelit nekem már mindkét szemszögből volt barátnőm telejsen mindegy hogy ki kezdeményez 17/F :D
2016. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2016. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"szerintem az a fiú "dolga".

Pedig NEM!

Tudod, egyenjogúság van.

Ha pedig akarsz valamit, tenned kell érte!


Persze lehet várni is, és akkor majd 25 vagy 35 évesen talán lesz is valami a dologból, ha nem kosarazod ki azt a fiút is.

2016. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én ismerkednék veled! <3
2017. máj. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Eladó nem lopott alig használt 21 év körüli kicsit félénk fiú. XD az ár alkudható.
2017. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai #világban# már mindegy hogy ki kezdeményez.(én szerintem)
2017. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!