Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hol lehet normális és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol lehet normális és helyes (13éves) fiút találni? Mert a környezetemben egy sincs.

Figyelt kérdés
Miskolc közelében

#párkapcsolat #fiúk társ keresés
2016. aug. 13. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt jönnek a privátok :DD
2016. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
13 évesen még tanuljál ne fiúzzál.Várj fele pár 4-5 évet.Hidd el megfogod báni,hogyha ennyi idősen elkezded.
2016. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó,kikérem magamnak... Na kérdező,ott lehet találni,ahol éppen találsz.Pontos geológiai helyet nemtudok mondani :D szóval.Pl az utcán,nem muszály 13 évesnek lennie.Lehet több is,kevesebb is nem a kor határozza meg az összeget,én viszont 15 vagyok most.Nem magamra gondolok.Nekem is most folyik egy kialakuló kapcsolatom,vagyis az első.De én mivel félénk vagyok.Ezért kissé lassan.De sikerülni fog.Te is tudd,hogy sikerülni fog és sikerülni is fog. Majdan írj vissza privátba,a fejleményekről,Gondolataitról.
2016. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
13 évesen még tanulni kéne nem pasizni.!
2016. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
13 éves kusfiúk még cseppet sem elég érettek egy kapcsolathoz. Te is várhatnál még vele, ha nem akarsz pofára esni.
2016. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
😂😂 Jajj, már a neked még tanulnod kéne... Már nem azért, de kapcsolat mellett nem lehet tanulni?:) Nem egy ismerősöm van, akik 4,5 felett teljesítenek és még is van kapcsolatok. 😱 Mágia b@#! Ki 😑
2016. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
13 évesen akkor se a fiúkkal kéne foglalkozni pofára fogtok esni de mindegy.
2016. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
13 évesen pasizni....nevetséges.
2016. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szikszón nagyon sok van a suliban.
2016. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!