Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anno ti is így éreztétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno ti is így éreztétek magatokat a helyemben? 16/L

Figyelt kérdés

Állandóan az van, hogy körülöttem minden barátnőmnek és ismerősömnek lesz valakije. Lassan 1 éve ez megy. Nekem nincs senkim ilyen téren, nem udvarolnak nekem. Nagyon szarul érzem magam így bevallom őszintén. Ma este is sírtam emiatt, úgy érzem borzalmas egyedül. Még sosem voltam párkapcsolatban, nagyon szeretnék már abban lenni. Tulajdonképpen 12 éves korom óta várok rá (tudom az még nagyon fiatal stb stb stb...)

Igazából az a problémám hogy emiatt nagyon egyedül érzem magam. Tényleg nagyon várom, azt a bizonyos valakit, aki miatt minden nap színesebben látom majd a világot. :(

Nagyon szeretnék egy párt. És nagyon rossz érzés, hogy a barátnőim közül mindenki elkelt csak én nem. Persze örülök, hogy boldogok, csak olyan rossz hogy amikor megkérdezik hogy mi a helyzet a fiúkkal akkor mindig ugyanazt a választ kapják hogy semmi.

Tudom, kicsit hosszú lett, de emiatt most megint nagyon kivagyok érzelmileg. Nem tudom mit tegyek. Volt valaki ennyi idősen hasonló helyzetben?



2016. szept. 11. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Hasonlóan érzem magam egy ideje, volt most egy hosszabb (majdnem másfél év) kapcsolatom de már sajnos vége, rosszul vagyok ha meglátok egy párt akár az osztályban akár máshol akik boldogak együtt. :/

Írj ha gondolod, hátha összejön valami. :)


16F

2016. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Velem is ugyanez

17/F

2016. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

#2 Te is lány vagy? 😱😂😂


17.f

2016. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Mintha magamról olvastam volna. 16L
2016. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyannezt érzem.Örülök én is a barátnőimnek de már kezd elegem lenni belőle hogy csak nekem nincs senkim.De rájöttem azért mert túl nagyok az igényeim...Gondolom nálad is ez lehet.Az egyik barátnőm kifejezetten csúnyább mint én de már a 3.-ik komolyabb barátja van.És miért?Mert a barátai nem is a világszépei.Aztán ott van az egyik szép barátnőm...hát neki is olyan pasija van hogy hozzá nem nyúlnék...(persze nekik nem mondom meg hogy csúnyának tartom a barátaikat ,nem vagyok bunkó).Szóval már nem is aggaszt a dolog.Össze jöhetnék minden nap más fiúval ha nagyon akarnék.Te is megtehetnéd.Caak ugye ezek az elvárások...:D Én inkább várok a megfelelőre nem keresem, majd csak eljön.Remélem tudtam segíteni.16/L Privit nem kérek senkitől köszke.
2016. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira nagy igényű. Nekem a belső nagyon fontos. Múltkor ismerkedtem egy sráccal, eleinte külsőleg annyira nem jött be, aztán beszélgettünk vagy 2 órát együltő helyünkben, és sokkal vonzóbbnak találtam. (Persze ezt mind személyesen).

Ez így elég őrültségnek hangzik de így volt.

2016. szept. 11. 22:42
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#5 azért egy szint az van :/ (igaz nincsenek sokan fölötte) amit meg kell tartani azaz a sok szenercsétlen kocka fiú aki nem tovább a monitornál és 10 -20 ezreket ad ki a gépére azokat el kell felrjteni habár sajnos a mai srácok java vagy ilyen vagy az olyan emberfajtába tartozóak akiket leginkább a huligán swag yolo okosgyerek nagymenő jelzőkkel szoktal ellátni


DE ha minden áron párt szeretnél kedves kérdező akkor ITT kaphatsz feltéve hogy lecsökkented az igényeidet arra hogy fürödjön legalább 3 naponta, legyenen kicsit elviselhetőek a béna viccei, legalább kicsit tudjon viselkedni stb. Sőt :D feltehetnél hirdetést is:

"Elkeseredett lány várja udvarlóit. A 16 éves lány aki lemond minden igényéről csak hogy megtalálja az igaz ferő-szerelmet. Ezen a számon érhető el: X itt lakik: Y és ilyenkor tart fogadásokat: Z."


F/17

2016. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
"a sok szenercsétlen kocka fiú aki nem tovább a monitornál és 10 -20 ezreket ad ki a gépére azokat el kell felrjteni" De ha egy lány ugyan ezt csinálja csak játékok helyett facebookkal és skypeal, az teljesen normális, igaz?
2016. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Én is ezt érzem, de szerintem sokan érzünk még így. Nekem volt már kapcsolatom, de lassan 1 éve senkim sincs, van kiszemeltem, de vele is elég gyatrán alakulnak a dolgok, mert kb rám sem néz, de én folyamatosan reménykedem hogy egyszer majd érdekelni fogom.

Nekem sem könnyű, mert az én környezetemben is minden lánynak van barátja, a nővérem is több mint 3 éve boldog párkapcsolatban él, aminek nagyon örülök, de azért az elszomorít, hogy engem nem szeret senki sem úgy mint a nővéremet, én is vágyom egy szerető társra, aki sosem hagyna el és mindent megtenne értem, és aki mellett úgy érezhetem, hogy nélküle "üres" lennék, aki betölti a mindennapjaimat, aki miatt folyton boldogságot érezhetek már azzal is, ha rá gondolok, és tudom, hogy van nekem. De nehezen találok én is párt. Megértem hogy nehéz neked is és rajtunk kívül másoknak is, de hidd el, hogy előbb-utóbb rád talál a szerelem, és gondolj bele, mennyivel jobban fogod becsülni azt a bizonyos embert, ha most még várnod kell rá. És hidd el, megéri várni a megfelelő személyre (akit sajnos nehéz "megtalálni"), de hidd el, megéri, és bízz abban hogy rád talál, csak idő kérdése. :)


Járj nyitott szemmel, és mindig legyen meg magadban a hit, hogy rátalálsz egy társra, csak ne aggódj és ne ess kétségbe, nem szabad rágörcsölni erre. :) Előbb hidd el, hogy találsz valakit, aki szeretni fog, és ha nyitott szemmel jársz, rá is fogsz találni, csak türelem! ;) Várni kell rá, de megéri, én ebben bízom. :)

2016. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 $$$$$ ***** válasza:
56%

Nekem se volt még barátnőm . Pedig nagyon szeretnék. És még kocka se vagy se páva sweg yolo vagy mi XD .

16/F

2016. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!