Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már magatokat úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat úgy, hogy élni se volt kedvetek?

Figyelt kérdés
Ha, igen akkor mit csináltatok ellene ?
2015. júl. 29. 10:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

valami vidám dolgot néztem, beszélgettem, aludtam egyet:)


egy borongós napon mindenkiből előjöhet a depi, nincs ezzel semmi gond:)

olvass egy jó történetet ami vidám vagy játsz valami vidám dolgot:)

2015. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ma is ezt érzem.. Kb. semmit, zenét hallgatok, gondolkodok, aztán majd elmúlik, vagy nem..15/l
2015. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, pár havonta rámtör ez az érzés, de mivel általában tart maximum 1-2 napig, így nem igazán csinálok ellene semmit, inkább hagyom, hogy "leteperjen". Fekszem az ágyamban, olvasok, kakaót iszom, pihenek, próbálok nem a problémáimon agyalni. Szóval kikapcsolódok egy kicsit, mert azt észrevettem, hogy akkor van ilyen hangulatom, amikor besokallok a világtól. 18L
2015. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már régóta ezt érzem. Nem nagyon tudok tenni ellene, olykor vágok pár sebet a karomra attól kicsit jobb lesz, majd kezdődik minden elölről...
2015. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már végképp nem bírom és a felszínre jön, akkor török-zúzok, belekötök mindenbe és mindenkibe. Az egy kicsit megnyugtat.
2015. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy ,vagy lány?
2015. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiú.
2015. júl. 29. 11:39
 8/11 A kérdező kommentje:
Mostanában semmi nem jön össze. Ezért érzem azt, hogy nincs kedvem még élni se.
2015. júl. 29. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
a szexhiány teszi, gyerekek, szexeljetek sokat!:3
2015. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zedricht ***** válasza:
Ha szar kedvem van, ha boldog vagyok, ha depis vagyok, ha elni sincs kedvem, megyek a konditerembe.
2015. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!