Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ez a kapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a kapcsolat? Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Túl vagyunk már pár dolgon (ujjazás, kinyalás, kiverés). Lefeküdni nem akarunk, ahhoz extrán fiataloknak tekintjük magunkat, de aggódok, hogy már az sem normális amiket csináltunk. Mi a teendő?

{nem azért csináljuk, hogy menők legyünk, senki sem ezekről a dolgokról, kizárólag egymásnak akarunk kölcsönösen örömet okozni}

14/L (a barátom szintén 14)



2015. júl. 5. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mostanában már nem nagy szám :D valakin 14 évesen már a fél város végigment
2015. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy? Lelkileg is ad neked valamit a kapcsolat? Jól érzed magadat a kapcsolatban? Ha ezekre a kérdésekre igen a válasz,folytasd a kapcsolatot,szerintem.
2015. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát csak 4 évvel vagyok nálatok idősebb, de le a kalappal srácok, végre vannak bírnak értelmesen gondolkozni hogy nem kell itt sietni semmivel. ez egy normális kapcsolat, folytassátok csak, előbbutóbb szexeljetek is majd egy jót, sok sikert:D
2015. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, tudom, csak az a probléma, hogy nagyon sokan (kb a fél osztályom) azért csinálja, mert ez poén/menő és "mert mért ne"... Én ezt az élet formát elítélem, szerintem nem emiatt kell ilyen dolgokat csinálni.

tulajdonképpen azt hiszem először vagyok szerelmes, jól érzem magam vele, mindent el merek neki mondani, és feltétel nélkül szeretem. köszönöm szépen, nagyon megnyugtattatok!!:)

2015. júl. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!