Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik a másik osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a másik osztályból egy cuki lány, mit csináljak? 15/f

Figyelt kérdés
Már 1 éve belé vagyok zúgva. Nagyon cuki,kedves,cica és kecske fan. 13/l Tavaly egyszer ő húzott karácsonykor németórán,és az osztálytársamtól tudta,hogy szeretem én is a cicákat,az oreot,mogyorós csokit és az autókat. Ezeket a mai napig őrzöm :333. Aztán elkezdtünk beszélni,de volt pár hét április környékén folyton veszekedtünk,és gyakrab letiltottuk egymást. Ennek az volt az oka,hogy volt 2 napig egy barátja (akivel jóvan vagyok és osztálytárs 13/f),aztán 1 hétig meg sírt. Segíteni próbáltam neki valahogy. Elmondta,hogy pár hónappal is jártak pár napig,és a srác akkor is dobta(meg volt olyan,hogy 1 lány megkarnolta,mert magcsalta :D). Igen,a lány akibe beleszeret,abba nagyon,ha valakivel veszekszik,azzal nagyon tud. De még így is cukkencs. :3 Érdekes módon már nem vesztünk össze,csak egy kicsit a pályaválasztásnál,mert neki jó jegyei vannak és egésténylegesen hót sötét gyerekkel teli szakiskolába megy én meg gimibe és próbáltam meggyőzni,mert félek,hogy ha végez,nem ugyanaz a lány lesz,akibe belezúgtam és egy sötét liba lesz belőle. :S :S Eléggé hasonlóak vagyunk szemelyiség környékén. Kicsit utáljuk magunkat,cica-kecske mániás,ugyanakkor szinte vesztünk össze a szüleinkkel :/ és szeretjük a F1-t. :) Ahányszor meglátom,mindig azt gondolom,hogy "Úristen,olyan cuki,hogy már cukiság földjén vagyok!". Most kicsit magamról:antiszociális,tisztelem azzal,hogy nem nézek másokat,nem csalnám meg,kedves,kissé testes (64 kg :D),nagyon sokat eszek,kicsit kocka,szeretem az animéket,csak éppen nem hangoztatom,hogy én az vagyok és kevésbé gyerekes. Csak néha ejtek ilyen bugyuta vicceket,nem gondolom úgy,hogy ha egy fiú és egy lány köszönnek egymásnak,akkor járnak,stb. De ilyenkor jön az a kérdés,hogy mi a ló túrok makaróniért nem mondtam el neki? Mint ahogy célozgattam,az osztálytársaim nagyon gyerekesek,és ha járnánk,vagy elmondanám nekik,akkor szekálnának. Szeretnék egy jó választ,mert Juniúsban ballagni fogunk és más iskolába megy és ahova ő megy az máshol van. :'( :S

2016. szept. 14. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a csaj 13 te meg 15? :o
2016. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
wc barátom wc..
2016. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# Én évvesztes vagyok és ovódában "visszafogtak" és ő nem

2# Erre nem is reagálok

2016. szept. 14. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
most komolyan...mit akarsz egy 13 évestől? szerinted egy 13 évessel lehet párkapcsolatot létesíteni? istenem...
2016. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

1-es vagyok. De akkor is az évvesztes az 2002-es én így tudom de mindegy nah..xd

A kérdésre visszatérve teljesen bízonyosodj meg róla hogy úgy kedvel-e az osztyálytársaidat meg szarde magasról úgy is csak 1 évig leszel velük még :D

2016. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Igen,lehet. "Istenem"... Miért ne lehetne? Minden korban ez a normális.

#5 Köszi,de attól is félek,hogy őt is piszkálják emiatt.

2016. szept. 14. 20:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy a lány is éretteb a korához képest,szóval 4# lehet. :D
2016. szept. 14. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne kapcsolat? :D Inkabb csak örülnek ilyen korban az idősebb barát miatt,szal gó és sok siker!
2016. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
15 évesen hogy lehetsz hetedikes? Inkább szégyelld el magad
2016. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9# egyátalán honnan veszel ilyenek? Inkább te szégyeld magad! 8.-as vagyon te iq bajnok! -.-"

#8: Köszi!

2016. szept. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!