Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány, aki az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki az osztálytársam, és teljesen bele vagyok zúgva már évek óta, de egy másik osztálytársammal jár. Viszont most úgy néz ki, lehet szétmennek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes várni, hogy "ráhajtsak"? 16/F

2016. szept. 7. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha már szakítottak,akkor kezdj el vele barátságos lenni,hogy megkedveljen. Mondjuk nemtudom hogy meddig voltak együtt,de ha hosszabb idő óta,akkor ez a lányokat megviseli,és sebezhetővé válnak. Szerintem barátkozz vele,aztán már amikor igazán jó barátok lesztek,akkor szerintem már lehet esélyed.


Mondjuk én nem nagyon tudom,nem biztos ez,de szerintem ez is megoldás.

13/L

2016. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi. Ha nem próbálnám meg, szerintem egy életre bánnám.
2016. szept. 7. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz! Sok sikert!

Első voltam.😋

2016. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!