Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elfogadnátok egy ilyen srácot? Nektek ez bejönnének ezek a programok?

Figyelt kérdés

Nektek ezek bejönnének: romantikus fürdőzés, romantikus filmnézés, festői naplemente egy gyönyörű dumaparti részről (nem BP), piknikezés, elmenni sporteseményekre, akár nézőként, akár sportolóként, romantikus csillagnézés, együtt alvás (kifejezetten nem szex), komolyzenei koncert, esetleg közös kockulás, STB (HA VALAMI MÉG ESZEMBE JUT, LEÍROM) ....


Srác:

Külső: Barna hajú, barna szemű, sportos, 175cm,

Belső: Szorgalmas, makacs, hűséges, tisztelettudó, érzelgős, felelősségtudatos, céltudatos, kitartó, lobbanékony


2016. szept. 16. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Ki nem? :D szinte majdnem csak csupa pozitív tulajdonság
2016. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem bejön 17/l
2016. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Így ezek alapján igen, ezek a programok be jönnènek. Örülök hogy nem csak jó tulajdonságolat írtál, ez is egy jó dolog ;). A külsőd rengeteg emberre illik, de nem ez a lènyeg, a programok bejönnènek :).
2016. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Bocs lefelejtettem 15/L #3-as vagyok.
2016. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Belsőkhöz: Kicsit antiszociális :(
2016. szept. 16. 21:39
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát, valószínűleg a legtöbb lány ilyen fiúra vágyik, nekem mondjuk, nem igazán ez a nagyon romantikus vonal jön be, de ez csak az én véleményem
2016. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igazat megvallva kicsit el vagyok kenődve és ezt a kérdést is az elkenődségem hívta életre.
2016. szept. 16. 21:43
 8/26 A kérdező kommentje:
#6-os Szerinted túl romantikus vagyok?
2016. szept. 16. 21:44
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Hat az a baj h egymagasak lennénk:(

Lehet nekem a programok mar túl nyálasak de kinek mi.

2016. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hiába próbáltam kezdeményezni , mindenki ellök magától...


UI.: Tudom, nem ezért van a GYK, de nagyon jól esik ezt valahova leírni...

2016. szept. 16. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!