Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is fura vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fura vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A napokban az egyik fiú barátom, azt mondta fura vagyok, és elkezdtem gondolkozni ezen. A legfőbb tulajdonságaim alapján, most már én is kezdem azt hinni. Tulajdonságaim: Nagyon élénk fantáziám van, pesszimista, lómániás, határozatlan, céltalan, kissé kelekótya, vicces, jó tanuló, nagyon őszinte,zárkózott, bátor de mégis bátortalan, minden hülyeségben benne vagyok, egy picit szemtelen, szeretek sportolni, érdekelnek a nyomozós sorozatok (Dr. Csont) néha bunkó, megértő, mindenki búját baját meghallgatom és segítek is, mindig a lehetetlent akarom. Ezek alapján szerintetek is fura vagyok? Ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal? Elsősorban fiúk válasza érdekelne, de mindenki válaszára kíváncsi vagyok.

2016. szept. 25. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Egy cseppet sem vagy fura SŐT,nekem bejön:)
2016. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy fura ő az idióta...
2016. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
furának fura de egy okos ember tudja hogy normálisnak lenni unalmas :D nagyon unalmas :D igaz ilyenkor szokták rávágni nekem hogy én azt honnan is tudhatnám... :D a lényeg hogy nem az a baj ha fura valaki az a baj ha nem fogadják el és az sem az ember hibája hanem a környezetéjé
2016. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annyira túlgondolni mások gondolatait. Egyrészről, lehet hogy az ő fejében ez egy poénként született meg, csak kicsit tesztelni akart, és viccesre fogni az egészet, te viszont úgy dekódoltad, hogy valami rossz benned, valami nem okés. Hidd el, sok normális embernek másfajta normális emberek furák, de végül is ettől függetlenül mindkettő lehet normális.

Ilyenkor a lényeg azon van, hogy valaki hogyan tud azonosulni az újjal amit másban vélt felfedezni, teljesen elszigeteli magát tőle, és kifigurázza, illetve mindenképp változtatásra készteti a másikat, miszerint az nem normális/fura, vagy pedig empatikusan kíváncsiskodik, hogy miért ilyen a másik illető, és próbáld vele azonosulni:D Neveltetésből származik ez leginkább, és mindenki a saját család példáját viszi tovább, lehet az egyik családban így csinálták a dolgot, a másikban meg úgy. Lehet az egyik családban így viselkedtek egymással a szülők a másikban úgy.:D


Benned is azért van ez a kettősség, mert kettő szülőd van, lehet az egyik bátortalan, a másik viszont bátor, és mivel követed mindkettőt(tudattalanul is), így benned van mindkettő:D

2016. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D
2016. szept. 25. 10:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem okés :D
2016. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb. én is ilyen vagyok, csak én utálok sportloni. 😂😂
2016. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ó, én ennél furább vagyok, mégis vannak barátaim és barátom is. :) 18/l
2016. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Jávor Dávid ***** válasza:
Figyu nem vagy fura kb én is ilyen vagyok szinte egy két kivételben de amúgy eggyáltalán nem vagy fura inkább érdekes 😉😉
2016. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. szept. 25. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!